Menu
  1. KROS Digitálna kancelária
  2. Funkcie Digitálna kancelária

Funkcie KROS Digitálnej kancelárie

Pomáhame tvoriť príbehy úspešných slovenských firiem

Jedna aplikácia a množstvo vychytaných funkcií. V Digitálnej kancelárii budete mať všetko na jednom mieste. Spolu s automatickými funkciami ušetríte nie len priestor, ale najmä čas strávený pri spracovávaní dokladov. Toto všetko s platnými legislatívnymi náležitosťami.
Vyskúšajte zadarmoChcete získať viac informácií o Digitálnej kancelárii? Dohodnite si s nami bezplatné online stretnutie.

Funkcie KROS Digitálnej kancelárie

Kompatibilita

Získajte priame prepojenie a plnú kompatibilitu s účtovným programom OMEGA alebo ALFA plus. Aplikácia vám umožňuje aj exporty dokladov do softvéru Pohoda.

Prepojenie s bankami

Prepojte si svoj bankový účet s aplikáciou a majte prehľad o vašich pohyboch a úhradách v reálnom čase. Preneste si pohyby do účtovníctva, aj viackrát za deň.

Výmena dokumentov

Koniec fyzickému doručovaniu dokladov. Odovzdajte ich účtovníčke priamo v aplikácii, ktorá vďaka šikovným funkciám údaje z dokladov vyťaží a automaticky zaúčtuje.

Digitálny archív

Už nemusíte hľadať doklady v šanónoch. Majte ich na jednom mieste, prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Všetko s platnou legislatívou.

Neúčtovné doklady

Aj zmluvy, technické preukazy, poistné zmluvy, interné smernice či splátkové kalendáre môžete mať vždy poruke. Uložte ich do záložky pre iné doklady.

Automatické prehľady a označenie štítkami

Majte prehľad o svojich príjmoch a výdavkoch. Získajte rýchly prehľad pomocou jednoduchého členenia. Stačí doklady označiť vlastnými štítkami.

Moje dokumenty

Elektronická výmena dokladov s ISDOC

Koniec tlače a manuálneho prepisovania. Spoznajte novú éru elektronickej výmeny dokladov. Faktúry s prílohou vo formáte ISDOC si môžete jednoducho naimportovať do vášho systému.

Komunikácia k dokladom

Uľahčite si riešenie účtovných prípadov pomocou četu k jednotlivým dokladom. Rýchla a pohodlná komunikácia medzi používateľmi s jednoduchým prístupom k histórii četu.

Spracovanie faktúr

Pay by square

Prevodné príkazy už nemusíte vypĺňať ručne. Pre došlé faktúry načítate platobné údaje z automaticky generovaného QR kódu.

Elektronické doklady

Exporty do Pohody

 Využívate aj iný účtovný softvér? Exportujte si účtovné doklady z KROS Digitálnej kancelárie do programu Pohoda.

Moje dokumenty

Prevodné príkazy

Pripravujeme

Nevypĺňajte prevodné príkazy. Uhrádzajte svoje záväzky jednoducho cez aplikáciu, vďaka otvorenému bankovníctvu PREMIUM API od Tatra banky.

Hromadné sťahovanie dokladov

Pripravujeme

Prišla vám daňová kontrola, chcete zmeniť účtovnú firmu alebo si doklady stiahnuť? Uložte si ich hromadne. A to vďaka možnosti hromadného označenia zvolených dokladov.

Schvaľovanie dokladov a úhrad

Pripravujeme

Majte kontrolu nad svojou firmou a účtovníctvom. Nastavte si schvaľovanie dokladov a úhrad zodpovednými osobami.

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TSL a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty