Menu
  1. Priebeh výstavby

KROS Priebeh výstavby

Vytvárajte súpisy prác online a majte stavbu pod kontrolou počas celej realizácie. Dostupné kedykoľvek, kdekoľvek a bez chýb. Všetko o stavbe prehľadne na jednom mieste.

Vytvoriť účet zadarmo

Objavte výhody KROS Priebehu výstavby

Súpis prác poruke

Vždy dostupné a zálohované online

Financie pod kontrolou

Aby vám neunikol ani cent.

Všetko na jednom mieste

Dokonalý prehľad a pohodlné používanie.

Nulová chybovosť

STOP kopírovaniu a prevzorcovávaniu Excelov.

Spolupráca

Jednoduchá komunikácia, zdieľanie a dostupnosť.

Podklady pre fakturovanie

Dodajte investorovi presne také podklady, ako potrebuje.

Riešenie máme pre každého

Či ste živnostník alebo veľká firma, aplikáciu si pohodlne prepojíte s rozpočtom.

Priebeh výstavby + Stavebný rozpočet

Riešenie pre živnostníkov a menšie stavebné firmy. Priebeh výstavby prepojený s jednoduchou aplikáciou na online rozpočtovanie a tvorbu cenových ponúk.

Priebeh výstavby + CENKROS 4

Riešenie pre väčšie stavebné firmy a investorov. Priebeh výstavby ako súčasť komplexného softvéru CENKROS 4, s ktorým pokryjete všetky činnosti spojené s prípravou a realizáciou stavebnej zákazky.

Stav realizácie stavby ako na dlani

Dokonalý prehľad o stavbe

S KROS Priebehom výstavby vám počas realizácie stavby neunikne ani cent. Už žiadne kopírovanie Excelov, vzorcovanie dokumentov a ďalšie zbytočné činnosti, ktoré zvyšujú chybovosť a odďaľujú vystavenie faktúry. V súpise zrealizovaných prác máte všetko prehľadne na jednom mieste, o správnosti dát nie je pochýb.

Bez zbytočných importov a exportov

Zdieľanie, spolupráca a dostupnosť

Čerpajte svoju stavbu v prehliadači počítača, na tablete alebo si ju kontrolujte v teréne priamo na mobilnom telefóne. Aplikácia KROS Priebeh výstavby sa automaticky prispôsobí každému zariadeniu. Súpisy zdieľajte s kolegami, stavbyvedúcimi či s investorom. Každému z nich môžete nastaviť iné práva. Komunikujete spolu v jednej platforme a nič sa vám nestratí.

Jednoduchá komunikácia nad prehľadom čerpania

Schvaľovanie s investorom na jednom mieste

Užite si výhody sústredenia celej komunikácie a pripomienkovania súpisov prác na jednom mieste. Vďaka kompletnej histórii komentárov a fotodokumentácii je schvaľovanie podkladov pre fakturáciu oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Vidieť je lepšie ako stokrát počuť

Fotogaléria stavby

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Odfoťte mobilom, ako stavba napreduje, priraďte fotky k jednotlivým obdobiam stavby a vytvorte si časovú os realizácie stavby. Zdieľajte tieto fotky so súpisom prác a vyhnite sa množstvu zbytočných otázok.

Aby vám neunikol ani cent

Prehľad projektov

Často je náročné udržať na uzde už jeden projekt. Ale čo ak ich je viac? V čase sa prelínajú a stále sa menia. V Prehľade projektov nájdete všetky rozpracované stavby aj sumy z ich mesačných súpisov prác a jasne uvidíte, koľko peňazí príde do firmy.

Dokonalý prehľad o zmenách počas výstavby

Dodatky a zmeny pod kontrolou

Máloktorá stavba sa zaobíde bez zmien alebo dodatkov k pôvodnému rozpočtu. Pripravte rozpočet so zmenami formou zmenového listu, ktorý sa stane podkladom k dodatku k zmluve. Investor kedykoľvek uvidí zmluvnú cenu, schválené zmeny aj výslednú cenu rozpočtu.

Prepojenia aplikácie:

Prepojenie so softvérom CENKROS 4

V súpise zrealizovaných prác máte všetko prehľadne na jednom mieste. Získajte dokonalý prehľad o zmenách počas výstavby a dodatkoch k pôvodnému rozpočtu. Investor kedykoľvek uvidí zmluvnú cenu, schválené zmeny aj výslednú cenu rozpočtu.

Prepojenie s  online aplikáciou KROS Stavebný rozpočet

Sledujte realizáciu zákaziek k vytvoreným rozpočtom. Vytvárajte cenové ponuky a rozpočty v online aplikácii KROS Stavebný rozpočet a prepojte si ju s Priebehom výstavby. Sledujte realizáciu zákaziek priebežne a získajte prehľad o vykonaných prácach i nákladoch.

Prepojenie s online aplikáciou KROS Fakturácia

Faktúry za stavebné práce vystavíte rýchlo. Všetky podklady získate z Priebehu výstavby, faktúru predvyplníme a vy uvidíte jej stav. Prepojenie umožňuje stiahnutie faktúr z aplikácie KROS Fakturácia do účtovníctva v OMEGE alebo ALFE plus.

Vytvorte si účet zadarmo

Vyskúšajte, aké to je, mať súpisy prác pod kontrolou, dostupné kedykoľvek, kdekoľvek a bez chýb. S novým online riešením KROS Priebeh výstavby to bude zážitok.

Vytvoriť účet zadarmo

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TLS a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

Novinky zo stavebníctva

Aká bola konferencia Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva 2024?

Aká bola konferencia Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva 2024?

Veľkolepá. Túto kľúčovú udalosť roka navštívili viac ako tri stovky hostí. O ďalšom smerovaní slovenského stavebníctva diskutovali zástupcovia vlády a ministerstiev, najväčší investori, riaditelia stavebných, projektových a developerských spoločností a ďalšie VIP...

Dohľadanie prác k materiálu nikdy nebolo jednoduchšie

Dohľadanie prác k materiálu nikdy nebolo jednoduchšie

Bežne sa stáva, že zhotoviteľ rozpočtu vie, aký materiál sa na stavbe použije, ale nie je si istý, ktorou prácou ocení jeho zabudovanie. Presne pre takéto prípady sme pre vás od júla 2023 spustili novú funkciu „Dohľadanie prác k materiálu“.CENKROS 4Funkcia je dostupná...

Mimoriadna databáza CENEKON (apríl 2024)

Mimoriadna databáza CENEKON (apríl 2024)

Prinášať vám aktuálne ceny je našou prioritou. Z toho dôvodu vydávame databázu s novými cenami štyrikrát ročne. Mimoriadne databázy sú k dispozícii všetkým zákazníkom, ktorí majú zakúpený prístup k programu CENKROS 4, resp. online riešenia KROS Stavebný rozpočet na 6...

KROS
O nás
Blog
Kontakty