Menu

KROS Priebeh výstavby

Súpisy prác pod kontrolou, dostupné kedykoľvek, kdekoľvek a bez chýb.

Vytvoriť účet zadarmo

Vytvárajte súpisy prác online a majte stavbu pod kontrolou počas celej realizácie. Kedykoľvek potrebujete a kdekoľvek ste. Jednoducho cez webový prehliadač na počítači, tablete či mobile.

S obľúbenou aplikáciou KROS Priebeh výstavby prepojenou na CENKROS 4 bude všetko oveľa jednoduchšie.

Súpis prác poruke

Vždy dostupné a zálohované online

Financie pod kontrolou

Aby vám neunikol ani cent.

Všetko na jednom mieste

Dokonalý prehľad a pohodlné používanie.

Nulová chybovosť

STOP kopírovaniu a prevzorcovávaniu Excelov.

Spolupráca

Jednoduchá komunikácia, zdieľanie a dostupnosť.

Podklady pre fakturovanie

Dodajte investorovi presne také podklady, ako potrebuje.

Stav realizácie stavby ako na dlani

Dokonalý prehľad o stavbe

S Priebehom výstavby vám počas realizácie stavby neunikne ani cent. Už žiadne kopírovanie Excelov, vzorcovanie dokumentov a ďalšie zbytočné činnosti, ktoré zvyšujú chybovosť a odďaľujú vystavenie faktúry. V súpise zrealizovaných prác máte všetko prehľadne na jednom mieste, o správnosti dát nie je pochýb.

Bez zbytočných importov a exportov

Zdieľanie, spolupráca a dostupnosť

Čerpajte svoju stavbu v prehliadači počítača, na tablete alebo si ju kontrolujte v teréne priamo na mobilnom telefóne. Aplikácia Priebeh výstavby sa automaticky prispôsobí každému zariadeniu. Súpisy zdieľajte s kolegami, stavbyvedúcimi či s investorom. Každému z nich môžete nastaviť iné práva. Komunikujete spolu v jednej platforme a nič sa vám nestratí.

Jednoduchá komunikácia nad prehľadom čerpania

Schvaľovanie s investorom na jednom mieste

Užite si výhody sústredenia celej komunikácie a pripomienkovania súpisov prác na jednom mieste. Vďaka kompletnej histórii komentárov a fotodokumentácii je schvaľovanie podkladov pre fakturáciu oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Vidieť je lepšie ako stokrát počuť

Fotogaléria stavby

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Odfoťte mobilom, ako stavba napreduje, priraďte fotky k jednotlivým obdobiam stavby a vytvorte si časovú os realizácie stavby. Zdieľajte tieto fotky so súpisom prác a vyhnite sa množstvu zbytočných otázok.

Aby vám neunikol ani cent

Prehľad projektov

Často je náročné udržať na uzde už jeden projekt. Ale čo ak ich je viac? V čase sa prelínajú a stále sa menia. V Prehľade projektov nájdete všetky rozpracované stavby aj sumy z ich mesačných súpisov prác a jasne uvidíte, koľko peňazí príde do firmy.

Dokonalý prehľad o zmenách počas výstavby

Dodatky a zmeny pod kontrolou

Máloktorá stavba sa zaobíde bez zmien alebo dodatkov k pôvodnému rozpočtu. Pripravte rozpočet so zmenami formou zmenového listu, ktorý sa stane podkladom k dodatku k zmluve. Investor kedykoľvek uvidí zmluvnú cenu, schválené zmeny aj výslednú cenu rozpočtu.

Oprite sa o nás hneď od začiatku

Ak potrebujete pomôcť s rozbehom, sme tu pre vás. Pozrite si, ako vám KROS Priebeh výstavby môže zjednodušiť život a ako jednoducho ho prepojíte s programom CENKROS 4.

Presvedčte sa na vlastnej koži

Vytvorte si účet

Zaregistrujte sa zadarmo na www.kros.sk/priebeh-vystavby a prihláste sa.

Prepojte si nový účet s CENKROSOM 4

Čerpajte vďaka prepojeniu vaše stavby online.

Odošlite stavbu do Priebehu výstavby

Kliknite na čerpanie v CENKROSE 4 automaticky prejdete na konkrétnu stavbu na webe.

Vytvorte si účet zadarmo

Vyskúšajte, aké to je, mať súpisy prác pod kontrolou, dostupné kedykoľvek, kdekoľvek a bez chýb.
S novým online riešením KROS Priebeh výstavby to bude zážitok.

Vytvoriť účet zadarmo

Novinky zo stavebníctva

Databáza CENEKON prichádza s mimoriadnou verziou

Databáza CENEKON prichádza s mimoriadnou verziou

Rok 2021 je z hľadiska nárastu cien stavebných materiálov veľmi nestabilný. Rozhodli sme sa preto pripraviť pre vás novú databázu, ktorá tu predtým ešte nebola. Ide o mimoriadnu kvartálnu verziu, kde sú zohľadnené cenové pohyby oproti poslednej verzii, ktorú sme...

Aktuálny stav cien stavebných materiálov na trhu

Aktuálny stav cien stavebných materiálov na trhu

Od vydania nášho posledného článku ste mnohí z vás mohli registrovať zvýšenie cien polotovarov v dôsledku rastu cien základných surovín, ako je drevo, oceľ, meď, ropa a iné.Navýšenie cien vstupného materiálu sa priamo dotklo jeho pridruženej...

Hrajte o softvéry v hodnote 9000 eur

Hrajte o softvéry v hodnote 9000 eur

To, že krosácke softvéry sú super, ste už určite počuli. Presvedčte sa však o tom na vlastnej koži. Teraz sa to naozaj oplatí. Pripravili sme pre vás akciu, ktorá vám výrazne zjednoduší podnikanie. Nielenže si bezplatne vyskúšate to najlepšie zo softvéru, čo na...

Evidencia zmien počas výstavby

Evidencia zmien počas výstavby

Realizácia stavebného diela sa málokedy zaobíde bez zmien alebo dodatkov k zmluvnému rozpočtu. Tieto zmeny často vznikajú na základe nového zistenia priamo na stavbe, poprípade v dôsledku chybnej projektovej dokumentácie alebo rozpočtu. Častokrát dochádza k zmenám aj...

KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link