Menu

KROS Priebeh výstavby

Vytvárajte súpisy prác online a majte stavbu pod kontrolou počas celej realizácie. Kedykoľvek potrebujete a kdekoľvek ste. Jednoducho cez webový prehliadač na počítači, tablete či mobile.

Vytvoriť účet zadarmo

S obľúbenou aplikáciou KROS Priebeh výstavby prepojenou na CENKROS 4 bude všetko oveľa jednoduchšie.

Súpis prác poruke

Vždy dostupné a zálohované online

Financie pod kontrolou

Aby vám neunikol ani cent.

Všetko na jednom mieste

Dokonalý prehľad a pohodlné používanie.

Nulová chybovosť

STOP kopírovaniu a prevzorcovávaniu Excelov.

Spolupráca

Jednoduchá komunikácia, zdieľanie a dostupnosť.

Podklady pre fakturovanie

Dodajte investorovi presne také podklady, ako potrebuje.

Stav realizácie stavby ako na dlani

Dokonalý prehľad o stavbe

S Priebehom výstavby vám počas realizácie stavby neunikne ani cent. Už žiadne kopírovanie Excelov, vzorcovanie dokumentov a ďalšie zbytočné činnosti, ktoré zvyšujú chybovosť a odďaľujú vystavenie faktúry. V súpise zrealizovaných prác máte všetko prehľadne na jednom mieste, o správnosti dát nie je pochýb.

Bez zbytočných importov a exportov

Zdieľanie, spolupráca a dostupnosť

Čerpajte svoju stavbu v prehliadači počítača, na tablete alebo si ju kontrolujte v teréne priamo na mobilnom telefóne. Aplikácia Priebeh výstavby sa automaticky prispôsobí každému zariadeniu. Súpisy zdieľajte s kolegami, stavbyvedúcimi či s investorom. Každému z nich môžete nastaviť iné práva. Komunikujete spolu v jednej platforme a nič sa vám nestratí.

Jednoduchá komunikácia nad prehľadom čerpania

Schvaľovanie s investorom na jednom mieste

Užite si výhody sústredenia celej komunikácie a pripomienkovania súpisov prác na jednom mieste. Vďaka kompletnej histórii komentárov a fotodokumentácii je schvaľovanie podkladov pre fakturáciu oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Vidieť je lepšie ako stokrát počuť

Fotogaléria stavby

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Odfoťte mobilom, ako stavba napreduje, priraďte fotky k jednotlivým obdobiam stavby a vytvorte si časovú os realizácie stavby. Zdieľajte tieto fotky so súpisom prác a vyhnite sa množstvu zbytočných otázok.

Aby vám neunikol ani cent

Prehľad projektov

Často je náročné udržať na uzde už jeden projekt. Ale čo ak ich je viac? V čase sa prelínajú a stále sa menia. V Prehľade projektov nájdete všetky rozpracované stavby aj sumy z ich mesačných súpisov prác a jasne uvidíte, koľko peňazí príde do firmy.

Dokonalý prehľad o zmenách počas výstavby

Dodatky a zmeny pod kontrolou

Máloktorá stavba sa zaobíde bez zmien alebo dodatkov k pôvodnému rozpočtu. Pripravte rozpočet so zmenami formou zmenového listu, ktorý sa stane podkladom k dodatku k zmluve. Investor kedykoľvek uvidí zmluvnú cenu, schválené zmeny aj výslednú cenu rozpočtu.

Prepojenie s aplikáciou KROS Fakturácia

Vystavujte faktúry za stavebné práce

V prepájaní je budúcnosť. Prepojte si KROS Priebeh výstavby a KROS Fakturáciu a vystavujte faktúry za stavebné práce na pár klikov. Všetky podklady pre vytvorenie faktúry odošleme z Priebehu výstavby, faktúru predvyplníme a vy uvidíte, či už bola faktúra za dané práce vystavená. Faktúra bude vždy spĺňať všetky aktuálne legislatívne požiadavky. Súčasťou prepojenia je aj stiahnutie faktúr priamo z aplikácie KROS Fakturácia do OMEGY alebo ALFY plus pre potreby spracovania účtovníctva. Viac info

Oprite sa o nás hneď od začiatku

Ak potrebujete pomôcť s rozbehom, sme tu pre vás. Pozrite si, ako vám KROS Priebeh výstavby môže zjednodušiť život a ako jednoducho ho prepojíte s programom CENKROS 4.

Presvedčte sa na vlastnej koži

Vytvorte si účet

Zaregistrujte sa zadarmo na www.kros.sk/priebeh-vystavby a prihláste sa.

Prepojte si nový účet s CENKROSOM 4

Čerpajte vďaka prepojeniu vaše stavby online.

Odošlite stavbu do Priebehu výstavby

Kliknite na čerpanie v CENKROSE 4 automaticky prejdete na konkrétnu stavbu na webe.

Vytvorte si účet zadarmo

Vyskúšajte, aké to je, mať súpisy prác pod kontrolou, dostupné kedykoľvek, kdekoľvek a bez chýb.
S novým online riešením KROS Priebeh výstavby to bude zážitok.

Vytvoriť účet zadarmo

Novinky zo stavebníctva

Mimoriadna májová verzia databázy CENEKON

Mimoriadna májová verzia databázy CENEKON

Stavebný trh sa stal v mnohých smeroch nestabilným a ceny vstupov sa dynamicky menia. To si vyžaduje zmeny v rozhodovaní a čo možno najaktuálnejšie informácie. Rovnako, ako v treťom kvartáli minulého roka, aj teraz na tieto zmeny reagujeme vydaním mimoriadnej verzie...

KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link