Menu
  1. Priebeh výstavby

KROS Priebeh výstavby

Pomáhame tvoriť príbehy úspešných slovenských firiem

Či ste veľkí, alebo malí, potrebujete riešenia, o ktoré sa môžete oprieť. Vytvárajte súpisy prác online a majte stavbu pod kontrolou počas celej realizácie.

Vytvoriť účet zadarmo

S obľúbenou aplikáciou KROS Priebeh výstavby prepojenou na CENKROS 4 bude všetko oveľa jednoduchšie.

Súpis prác poruke

Vždy dostupné a zálohované online

Financie pod kontrolou

Aby vám neunikol ani cent.

Všetko na jednom mieste

Dokonalý prehľad a pohodlné používanie.

Nulová chybovosť

STOP kopírovaniu a prevzorcovávaniu Excelov.

Spolupráca

Jednoduchá komunikácia, zdieľanie a dostupnosť.

Podklady pre fakturovanie

Dodajte investorovi presne také podklady, ako potrebuje.

Stav realizácie stavby ako na dlani

Dokonalý prehľad o stavbe

S Priebehom výstavby vám počas realizácie stavby neunikne ani cent. Už žiadne kopírovanie Excelov, vzorcovanie dokumentov a ďalšie zbytočné činnosti, ktoré zvyšujú chybovosť a odďaľujú vystavenie faktúry. V súpise zrealizovaných prác máte všetko prehľadne na jednom mieste, o správnosti dát nie je pochýb.

Bez zbytočných importov a exportov

Zdieľanie, spolupráca a dostupnosť

Čerpajte svoju stavbu v prehliadači počítača, na tablete alebo si ju kontrolujte v teréne priamo na mobilnom telefóne. Aplikácia Priebeh výstavby sa automaticky prispôsobí každému zariadeniu. Súpisy zdieľajte s kolegami, stavbyvedúcimi či s investorom. Každému z nich môžete nastaviť iné práva. Komunikujete spolu v jednej platforme a nič sa vám nestratí.

Jednoduchá komunikácia nad prehľadom čerpania

Schvaľovanie s investorom na jednom mieste

Užite si výhody sústredenia celej komunikácie a pripomienkovania súpisov prác na jednom mieste. Vďaka kompletnej histórii komentárov a fotodokumentácii je schvaľovanie podkladov pre fakturáciu oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Vidieť je lepšie ako stokrát počuť

Fotogaléria stavby

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Odfoťte mobilom, ako stavba napreduje, priraďte fotky k jednotlivým obdobiam stavby a vytvorte si časovú os realizácie stavby. Zdieľajte tieto fotky so súpisom prác a vyhnite sa množstvu zbytočných otázok.

Aby vám neunikol ani cent

Prehľad projektov

Často je náročné udržať na uzde už jeden projekt. Ale čo ak ich je viac? V čase sa prelínajú a stále sa menia. V Prehľade projektov nájdete všetky rozpracované stavby aj sumy z ich mesačných súpisov prác a jasne uvidíte, koľko peňazí príde do firmy.

Dokonalý prehľad o zmenách počas výstavby

Dodatky a zmeny pod kontrolou

Máloktorá stavba sa zaobíde bez zmien alebo dodatkov k pôvodnému rozpočtu. Pripravte rozpočet so zmenami formou zmenového listu, ktorý sa stane podkladom k dodatku k zmluve. Investor kedykoľvek uvidí zmluvnú cenu, schválené zmeny aj výslednú cenu rozpočtu.

Prepojenie s aplikáciou KROS Fakturácia

Vystavujte faktúry za stavebné práce

V prepájaní je budúcnosť. Prepojte si KROS Priebeh výstavby a KROS Fakturáciu a vystavujte faktúry za stavebné práce na pár klikov. Všetky podklady pre vytvorenie faktúry odošleme z Priebehu výstavby, faktúru predvyplníme a vy uvidíte, či už bola faktúra za dané práce vystavená. Faktúra bude vždy spĺňať všetky aktuálne legislatívne požiadavky. Súčasťou prepojenia je aj stiahnutie faktúr priamo z aplikácie KROS Fakturácia do OMEGY alebo ALFY plus pre potreby spracovania účtovníctva. Viac info

Oprite sa o nás hneď od začiatku

Ak potrebujete pomôcť s rozbehom, sme tu pre vás. Pozrite si, ako vám KROS Priebeh výstavby môže zjednodušiť život a ako jednoducho ho prepojíte s programom CENKROS 4.

Presvedčte sa na vlastnej koži

Vytvorte si účet

Zaregistrujte sa zadarmo na www.kros.sk/priebeh-vystavby a prihláste sa.

Prepojte si nový účet s CENKROSOM 4

Čerpajte vďaka prepojeniu vaše stavby online.

Odošlite stavbu do Priebehu výstavby

Kliknite na čerpanie v CENKROSE 4 automaticky prejdete na konkrétnu stavbu na webe.

Vytvorte si účet zadarmo

Vyskúšajte, aké to je, mať súpisy prác pod kontrolou, dostupné kedykoľvek, kdekoľvek a bez chýb. S novým online riešením KROS Priebeh výstavby to bude zážitok.

Vytvoriť účet zadarmo

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TLS a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

Novinky zo stavebníctva

Online rozpočtovanie pre viac ziskových zákaziek

Online rozpočtovanie pre viac ziskových zákaziek

Svet sa uberá smerom k okamžitému prístupu k informáciám a k dátam z akéhokoľvek miesta. Radikálne to mení požiadavky na programy, s ktorými pracujeme, vrátane tých v stavebníctve. Aj my v KROSE kráčame s dobou a neustále vyvíjame nové aplikácie. Živnostníkom a menším...

Majte prehľad v dochádzke pracovníkov na stavbe

Majte prehľad v dochádzke pracovníkov na stavbe

Aj pre vás je evidencia pracovníkov na stavbách nočnou morou? Poloprázdna šichtovnica a kopec vypisovania k mzdovým podkladom komplikuje robotu a uberá čas. Každému sa môže stať, že si zabudne zapísať, príchod alebo odchod z práce. So správnou evidenciou dochádzky to...

Dôveruj ale preveruj, alebo ako efektívne na kontrolu výmer

Dôveruj ale preveruj, alebo ako efektívne na kontrolu výmer

Poznáte ten slastný pocit, keď konečne odovzdáte rozpočet. Všetko pomerané, zapísané, odoslané. Príde ďalší projekt a vaša myseľ je už niekde inde. No o pár týždňov či mesiacov sa ozve investor s otázkou: Odkiaľ si dostal toto číslo? Ako si to vypočítal? Väčšinu...

Stavbári, neprechádzajte sa na hrane zákona

Stavbári, neprechádzajte sa na hrane zákona

Smola. Niekedy sa nám lepí na päty a nemusí to dopadnúť dobre. Na stavbe stačí malé zaváhanie a nešťastie je na svete. Ihneď sa skúma, či máte vo všetkom poriadok. Ako v prípade Petra. Jeho zamestnanec sa na stavbe vážne zranil. Kontrola hneď skúmala či mal byť...

KROS
O nás
Blog
Kontakty