Menu
  1. OLYMP
  2. MyJob

MyJob

Revolúcia v komunikácii s vašimi zamestnancami a majiteľmi firiem

Prihláste sa do MyJobu

Už ste sa cez program OLYMP zaregistrovali do MyJobu? Ak máte konto aktívne, prihlásite sa do aplikácie aj jednoducho cez web. Ešte ste si konto neaktivovali? Urobte tak rovno v programe OLYMP a objavte svet výhod MyJobu.

Prihlásiť

Posielate zamestnancom alebo klientom dokumenty e-mailom? Nebaví vás ich neustále heslovanie? Na vymýšľanie hesiel môžete zabudnúť. Postačí vám len jedno. Užite si zabezpečenú komunikáciu medzi mzdármi, zamestnancami a majiteľmi firiem. Vyskúšajte aplikáciu aj vy a pridajte sa k 5 744 používateľom, ktorí cez MyJob poslali už viac ako 41 500 správ.

 

Komunikujte bezpečne

S aplikáciou MyJob je komunikácia s vašimi zamestnancami i s majiteľmi firiem zabezpečená aj bez hesiel. Dokumenty zostanú chránené a báť sa nemusíte ani GDPR.

 

Zjednodušte si prácu

Tlačivá odošlete rýchlo priamo z OLYMPU. Na zdĺhavé exportovanie a prikladanie súborov do e-mailu môžete zabudnúť.

 

Ideálna pre externé mzdárky

Robíte mzdy externe? Komunikujte bezpečne a jednoducho len s jednou osobou z firmy a šetrite svoj čas a energiu.

 

Majte prehľad

Aplikácia roztriedi správy šikovne za vás. Sú členené prehľadne po firmách, ktorým spracovávate mzdy a vy tak nemusíte dodatočne nič zatrieďovať.

 

Kráčajte s dobou

Komunikujte elektronicky s moderným nástrojom MyJob. Šetrite našu planétu a netlačte kvantá dokumentov. Zamestnanci aj majitelia firiem si ich môžu pozrieť i na mobile či tablete.

 

Pracujte ihneď

Nemusíte sa učiť ovládať ďalší program. MyJob je intuitívna a jednoduchá appka, ktorú viete používať okamžite po prihlásení.

MyJob pre účtovné firmy

Mzdy viacerým firmám spracujete s MyJobom jednoduchšie. S kontaktnou osobou z firmy komunikujete rýchlo, bezpečne a dokumenty odošlete bez zbytočného heslovania priamo z programu. Navyše, aplikácia všetky správy prehľadne triedi podľa firiem, ktorým mzdy spracovávate.

MyJob pre mzdára

Do zabezpečeného konta odošlete všetky dokumenty priamo z OLYMPU aj bez heslovania. Pre zamestnancov nemusíte vymýšľať nové heslá, každý si heslo vytvorí sám. Appka je dostupná odkiaľkoľvek, nie je potrebná žiadna inštalácia, stačí sa prihlásiť. Používajte ju smelo aj na mobile či tablete.

MyJob pre zamestnancov

Zamestnanec už nepotrebuje doma počítač. Cez mobil alebo tablet si pohodlne pozrie svoju výplatnú pásku alebo vám odošle akýkoľvek dokument.

Referencie

Vo firme často používame aplikáciu MyJob, ktorá dokáže odosielať doklady z programu OLYMP so zabezpečenou ochranou dát, hlavne výplatné pásky a rekapitulácie miezd, ktoré využívame prevažne vo vzťahu s našimi klientami a ich zamestnancami. Aplikácia beží bez problémov, e-mailová komunikácia funguje promptnými zašifrovanými exportami dát. Aplikácia MyJob umožňuje rýchlejší spôsob zabezpečenej komunikácie medzi zamestnancami, mzdárom a zodpovednou osobou.

Silvia Slobodová
OLZA, s.r.o.

Program OLYMP vám okrem výpočtu miezd pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty