Menu
  1. CENKROS
  2. Rozpočet

Rozpočet

Je tvorba rozpočtov k projektovej dokumentácii vašim každodenným chlebíkom? Vďaka CENKROSU 4 ich vytvoríte profesionálne, rýchlo a hlavne jednoduchšie ako doposiaľ.

Cenová ponuka

Ľahko vytvoríte cenové ponuky, ktoré predávajú – na úrovni, s logom firmy a v rovnakom, modernom šate. Cenu za celú stavbu si upravíte priamo v ponuke, kde môžete uviesť aj zľavu.

Aktualizácia zákazky

Určite si obľúbite aj rýchle oceňovanie zadaní či doťahovanie zvolených údajov ako rozbory či hmotnosť. Zreálnite aj ceny položiek v staršej zákazke.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem rozpočtovania pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Úprava cien

Potrebujete zmeniť cenu na konkrétnu sumu, či zvýšiť alebo znížiť cenu zákazky? Pre CENKROS 4 žiaden problém. Ceny upravíte dokonca aj nerovnomerne o percentá podľa potreby.

Krok späť

Každému sa občas stane, že klikne tam, kam nechcel alebo sa jednoducho pri práci pomýli. Vďaka šikovnej funkcii Krok späť dokážete nechcenú zmenu ľahko vrátiť.

Automatické triedenie položiek rozpočtu do dielov

Pri vytváraní rozpočtu CENKROS 4 prehľadne zatriedi položky podľa kódu do dielov. Vznikne tak rekapitulácia rozpočtu, v ktorej sa dokážete jednoducho orientovať.

Rýchle porovnanie cien s databázou

Ak ste investor a chcete skontrolovať ceny jednotlivých položiek v rozpočte, použijete šikovnú funkciu na ich porovnanie. CENKROS 4 vám zobrazí aj percentuálny rozdiel. Vďaka filtrom sa zameriate len na rozdiely, ktoré vás zaujímajú.

Kontrola rozpočtu

Aj najskúsenejší rozpočtár sem-tam spraví chybu. Spoľahnite sa preto na kontrolu rozpočtu. Spustiť ju môžete kedykoľvek sami, alebo sa spustí automaticky vždy pred tlačou z programu. CENKROS 4 vás upozorní na pravdepodobné chyby a na položky, ktoré treba preveriť.

Verzie rozpočtu

S pomocnými verziami sa vždy môžete vrátiť k pôvodnému rozpočtu. Vytvorený rozpočet jednoducho ponecháte bez zmeny a akékoľvek úpravy urobíte v pomocnej verzii.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem rozpočtovania pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty