Počet stiahnutí od 1.1.2006
008360

HYPO – 14.50

Vytvorte si znalecký posudok v demo verzii programu HYPO zadarmo!

obsahuje bez obmedzenia 20 posudkov zadarmo  obsahuje bez obmedzenia Bezplatná HOTLINE
obsahuje bez obmedzenia Ohodnotenie všetkých druhov nehnuteľností vrátane pozemkov obsahuje bez obmedzenia Vyskúšajte, aké ľahké je kreslenie pôdorysov v module HYPOCAD
obsahuje bez obmedzenia Posudky akceptujú všetky inštitúcie a banky na Slovensku   obsahuje bez obmedzenia Široké možnosti formátu posudku (docx, PDF, ODT, JPEG)    

 

Súbory na stiahnutie

Pred stiahnutím súborov vyplňte, prosím, nasledovné údaje:

* povinná položka

Stiahnite si súbor Demo_Stavbar.zip, Demo_Polno.zip alebo Demo_HYPOCAD.zip z vyššie uvedenej tabuľky, podľa toho, ktorý program chcete odskúšať. Rozbaľte stiahnutý súbor (napríklad pomocou programu Winzip) a spustite súbor setup.exe. Ďalej postupujte podľa pokynov inštalátora.  

Podmienky používania

V demoverzii programu je umožnené vytvoriť max. 20 znaleckých posudkov. Objekty môžete zadávať do programu max. s dvoma podlažiami. Výstup z programu je zablokovaný. Ukážku výstupu si môžete pozrieť pri zadávaní stavieb cez tlačidlo Aplikuj a ukáž. Ostatné funkcie programu fungujú ako pri ostrej verzii - bez obmedzenia. Súčasťou demoverzie HYPO Stavbár je aj testovacia verzia modulu HYPOCAD - jednoduché kreslenie pôdorysov.

Objednávka demoverzie na CD zadarmo

Mohlo by Vás zaujímať: