Počet stiahnutí od 1.1.2006
003646

MEMO – 5.90

Ponúkame vám bezplatnú demoverziu programu MEMO Štart, na ktorej si môžete odskúšať všetky vlastnosti programu. MEMO Štart je plnohodnotná verzia programu, ktorá obsahuje všetky moduly za nasledovných podmienok používania.

Súbory na stiahnutie

Pred stiahnutím súborov vyplňte, prosím, nasledovné údaje:

* povinná položka

  1. Vo vašom počítači si vytvorte pomocný adresár pre inštaláciu (napríklad: C:MemoINS).
  2. Do vytvoreného adresára C:MemoINS si stiahnite súbor MemoStart.zip z vyššie uvedenej tabuľky.
    • Postup pre stiahnutie súboru: Kliknite pravým tlačidlom myši na príslušný súbor. Zobrazí sa vám menu. Kliknete na položku "Uložiť cieľ ako..." ("Save Target As..."). Objaví sa systémový formulár pre zadanie cesty (kam sa má súbor uložiť). Vyberte cestu C:MemoINS a uložte súbor. Týmto spôsobom si skopírujte všetky potrebné súbory. Poznámka: Niektoré prehliadače majú oproti tomuto návodu zamenené pravé tlačidlo myši za ľavé a naopak (napríklad NETSCAPE NAVIGATOR alebo je nastavenie myši pre ľaváka).
  3. Rozbaľte súbor MemoStart.zip do pomocného adresára C:MemoINS a následne spustite setup.exe.
  4. Zobrazí sa formulár Inštalátora programu MEMO.
  5. V ďalších krokoch sa riaďte pokynmi inštalačného programu MEMO.

Podmienky používania

V tejto zostave je možné v každom roku zadať do denníka 20 prekladateľských, tlmočníckych alebo znaleckých úkonov. To znamená, že ak v priebehu roka neprekročíte 20 úkonov, môžete na tejto zostave viesť denník a vytvárať vyúčtovanie zadarmo a legálne. Verziu si môžete bezplatne aktualizovať z našej internetovej stránky. Pri prechode na vyššiu zostavu zostanú vaše údaje zachované.

Objednávka demoverzie na DVD

Mohlo by Vás zaujímať: