Menu

Vyskúšať zadarmo

  1. KROS Personálne dotazníky
  2. Funkcie Personálne dotazníky

KROS Personálne dotazníky

S aplikáciou KROS Personálne dotazníky viac nemusíte strácať čas manuálnym prepisovaním údajov do Personalistiky. Odošlite dotazník na e-mail nastupujúceho zamestnanca a po jeho vyplnení ho jedným klikom naimportujte do OLYMPU. 

Vyskúšať zadarmo

Novinky v appke

KROS Personálne dotazníky stále vylepšujeme. Vyskúšajte zdarma ochutnávku nových funkcií. Čoskoro budú súčasťou platenej verzie.

Pridávanie príloh

NOVINKA

Zamestnanec priloží k dotazníku a odošle vám cez appku rôzne prílohy ako rodný list dieťaťa, sobášny list, či rozhodnutie o priznaní dôchodku.

Text e-mailu

NOVINKA

Nastavte si v šablóne text e-mailu, ktorý odosielate zamestnancovi s odkazom na vyplnenie dotazníka.

Šablóny dotazníka

NOVINKA

Vytvorte si vlastné šablóny dotazníkov, prispôsobte ich podľa potreby a uložte.

Funkcie KROS Personálne dotazníky

Moje dokumenty

Online riešenie

Prihláste sa do aplikácie KROS Personálne dotazníky z ľubovoľného zariadenia, počítača či mobilu. Všetky dáta sú automaticky bezpečne uložené online.

Rýchla komunikácia

Urýchlite proces komunikácie medzi personalistom a nastupujúcim zamestnancom. Odošlite zamestnancovi pripravený osobný dotazník priamo z aplikácie.

Jednoduchá obsluha

Zamestnancovi príde na e-mail odkaz s dotazníkom. Údaje vyplní online, pričom sa nemusí nikde registrovať ani prihlasovať. Vyplnený dotazník odošle personalistovi do aplikácie.

Prepojenie s OLYMPOM

Už žiadne manuálne zadávanie personálnych údajov. Stiahnite si dáta schváleného osobného dotazníka z aplikácie priamo do OLYMPU.

Digitalizácia údajov

Personálna agenda v digitálnej podobe. Uľahčite si prácu, už nemusíte manuálne prepisovať údaje o nastupujúcom zamestnancovi do OLYMPU.

Založenie nového zamestnanca

Do OLYMPU sa po importe automaticky pridá nový zamestnanec do Personalistiky. Vyplňte si už len ostatné personálne karty dôležité pre výpočet miezd.

Pripravujeme aj ďalšie praktické funkčnosti, ktoré budú súčasťou platenej verzie.

Vlastné polia

Pripravujeme

Potrebujete zistiť doplňujúce informácie o nastupujúcom zamestnancovi? Nadefinujte si v osobnom dotazníku vlastné polia.

Pracovný vzťah

Pripravujeme

Doplňte do dotazníka údaje pre založenie pracovného vzťahu. Do OLYMPU sa vám prenesú automaticky s novým zamestnancom.

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TSL a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty