Menu
  1. OLYMP
  2. Import dochádzky

Import dochádzky v OLYMPE

Využívate vo firme dochádzkový systém? Mzdový program OLYMP dokáže do miezd importovať celú dochádzku. Nemusíte teda už ručne počítať nadčasy, či odpracované hodiny v noci. Stačí si správne nastaviť dochádzkový systém podľa importného vzoru.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Prepojenie s dochádzkou

Dochádzkový systém jednoducho prepojíte s OLYMPOM. Pomocou importu automaticky pridáte do výplat PN-ku, absencie, dovolenku, odpracované hodiny nadčas, návštevy u lekára alebo aj sprevádzanie rodinného príslušníka k lekárovi. Stiahnite si vzor importu.

Prepojenie s dochádzkovými systémami

OLYMP si môžete prepojiť s aplikáciou KROS Dochádzka, ktorej vývoj a správu zabezpečuje spoločnosť Iresoft s. r. o. Priame prepojenie umožňuje automatický prenos údajov do miezd.

OLYMP navyše spolupracuje so všetkými dochádzkovými systémami, ktoré dokážu vytvoriť exportný súbor v podobe vzoru z pdf. Najrozšírenejšími z nich sú:

Program OLYMP vám okrem výpočtu miezd pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty