MyJob

Revolúcia v komunikácii s vašimi zamestnancami

Prihláste sa do MyJobu

Už ste sa cez program OLYMP zaregistrovali do MyJobu? Ak máte konto aktívne, prihlásite sa do appky aj jednoducho cez web. Ešte ste si konto neaktivovali? Urobte tak rovno v programe OLYMP a objavte svet výhod MyJobu.

Prihlásiť

Posielate zamestnancom dokumenty e-mailom? Nebaví vás ich neustále heslovanie? Na vymýšľanie hesiel môžete zabudnúť. Postačí vám len jedno. Užite si zabezpečenú komunikáciu medzi mzdármi, zamestnancami a majiteľmi firiem. Vyskúšajte aplikáciu aj vy a pridajte sa k 4 770 používateľom, ktorí cez MyJob poslali už viac ako 18 200 správ.

 

Komunikujte bezpečne

S aplikáciou MyJob je komunikácia s vašimi zamestnancami zabezpečená aj bez hesiel. Dokumenty zostanú chránené a báť sa nemusíte ani GDPR.

 

Zjednodušte si prácu

Tlačivá odošlete rýchlo priamo z OLYMPU. Na zdĺhavé exportovanie a prikladanie súborov do e-mailu môžete zabudnúť.

 

Pracujte ihneď

Nemusíte sa učiť ovládať ďalší program. MyJob je intuitívna a jednoduchá appka, ktorú viete používať okamžite po prihlásení.

 

Zabudnite na heslá

Netrápte sa viac so zadávaním hesiel do programu. Heslo k výplatnej páske si do MyJobu zadá sám zamestnanec.

 

Kráčajte s dobou

Komunikujte elektronicky s moderným nástrojom MyJob. Šetrite našu planétu a netlačte kvantá dokumentov. Zamestnanci si ich môžu pozrieť i na mobile či tablete.

 

Potešíme aj externé mzdárky

Robíte mzdy externe? Komunikujte bezpečne a jednoducho len s jednou osobou z firmy a šetrite svoj čas a energiu.

MyJob pre mzdára

Do zabezpečeného konta odošlete všetky dokumenty priamo z OLYMPU aj bez heslovania. Pre zamestnancov nemusíte vymýšľať nové heslá, každý si heslo vytvorí sám. Appka je dostupná odkiaľkoľvek, nie je potrebná žiadna inštalácia, stačí sa prihlásiť. Používajte ju smelo aj na mobile či tablete.

MyJob pre zamestnancov

Zamestnanec už nepotrebuje doma počítač. Cez mobil alebo tablet si pohodlne pozrie svoju výplatnú pásku alebo vám odošle akýkoľvek dokument.

OLYMP, softvér na výpočet mzdy a personalistiku, vám okrem zabezpečenej komunikácie so zamestnancami či majiteľmi pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte na 4 mesiace zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
Share via