Menu
 1. Tatrabanka

Živnostenský účet
a fakturácia v mobile

Čo potrebujte živnostník pre ľahšie podnikanie? Šikovnú online fakturáciu a k tomu živnostenský účet, ktorý teraz môžete získať na 12 mesiacov úplne zadarmo. Cesta k účtu zadarmo je jednoduchá. Stačí vyplniť formulár nižšie.  Zadajte Vaše meno  Zadajte Vaše priezvisko  Zadajte telefónne číslo  Zadajte váš e-mail  Zadajte Vaše IČO

  Odoslaním tohto formuláru dôjde k spracovaniu vašich osobných údajov prevádzkovateľom, ktorým je spoločnosť Tatra banka, a. s., IČO 00686930, sídlom Hodžove námeste 3, 811 06 Bratislava 1. Ďalšie informácie nájdete v dokumente informačné memorandum ochrany osobných údajov.
  Vďaka spolupráci s Tatra bankou prinášame podnikateľom nové užitočné funkcie. Jednou z prvých je automatické párovanie platieb, s ktorou sa vaše úhrady z banky automaticky spárujú s vystavenými dokladmi v KROS Fakturácii.

  Nemusíte nič importovať, stačí si prepojiť KROS Fakturáciu so svojou bankou. Aktuálne podporujeme prepojenie na 6 bánk: Tatra banka, ČSOB, Raiffeisen banka, Slovenská sporiteľňa, FIO banka a VÚB banka.

  KROS Fakturácia

  Jednoducho. Rýchlo. Online

  KROS Fakturácia je nabitá šikovnými funkciami, ktoré vám zjednodušia život. Vystavujte faktúry, odosielajte upomienky, inkasujte faktúry platobnou kartou alebo cez platobnú bránu s automatickým spárovaním transakcie s pohľadávkou. A to nie je všetko. Presvedčte sa sami.

  Vždy aktuálny prehľad

  Vývoj fakturácie v čase

  Pozrite si komplexný prehľad o fakturácií za vybrané obdobia, stav pohľadávok po splatnosti aj v splatnosti. Zaujme vás aj to, kto sú vaši top odberatelia.

  Jednoduchý prehľad o zásobách

  Sklad

  Majte svoje zásoby pod kontrolou. Vytvorte si skladové karty a získajte prehľad o prijatom a predanom tovare, ako aj o stave vašich zásob. Položky zo skladu už nemusíte vypisovať ručne, vďaka prepojeniu skladu s faktúrami vám ich automaticky načíta do faktúry.

  Moderné faktúry na pár klikov

  Obchodné doklady

  Fakturujte online, rýchlo a bezpečne. Či už ide o cenovú ponuku, predfaktúru, faktúru alebo dobropis, vystavte nový doklad bezchybne, iba na pár klikov.

  Rýchlo a ekologicky

  Odoslanie dokladov e-mailom

  Dostaňte doklady k odberateľovi okamžite cez e-mail. Uvidíte, ktoré faktúry či cenové ponuky ste už odoslali. Majte pod kontrolou aj to, ktoré dokumenty váš klient už videl.

  Inkasá po novom

  Platby cez QR kód

  Nechajte si za svoje tovary a služby zaplatiť pomocou QR kódu. K peniazom sa tak dostanete rýchlejšie, než ste čakali.

  Pohľadávky pod kontrolou

  Upomienky

  Nenechajte svoje peniaze uviaznuť v pohľadávkach po splatnosti. Nastavte si automatické odosielanie upomienok a nezaťažujte sa administratívou. Na faktúre sa zobrazí informácia, koľko upomienok k nej bolo odoslaných aj to, či už upomienku klient videl.

  KROS
  O nás
  Blog
  Kontakty