baner produktovy omega 

logo omega bez podnadpisu

OMEGA podvojné účtovníctvo spoľahlivo, prehľadne a bez starostí

Skvelý softvér nielen na spracovanie podvojného účtovníctva!

 • Pohodlné spracovanie účtovníctva, fakturácie, DPH, skladu a maloobchodného predaja,
 • vždy aktuálna legislatíva načas zapracovaná do programu
 • pokročilé funkcie a kontroly vám umožnia účtovať rýchlejšie, presnejšie a bez zbytočných chýb,
 • už 2x ocenený medailou Slovak Gold ako jediný účtovný softvér v SR.

OMEGA - podvojné účtovníctvo

Program OMEGA podvojné účtovníctvo je ideálne riešenie pre efektívne vedenie účtovnej agendy vo vašej firme. V programe s prehľadom zvládnete spracovať všetky dôležité evidencie - DPH, daňové priznania, skladové hospodárstvo, fakturáciu, maloobchod a predaj cez registračné pokladnice, evidenciu dlhodobého a krátkodobého majetku, cestovné príkazy, jazdy a ďalšie. Nemusíte sa obávať ani legislatívnych noviniek - zmeny v legislatíve sú do programu vždy načas zapracované.  

Prácu v programe zjednodušujú a uľahčujú skvelé funkcie ako automatické zaúčtovanie a predkontácie, vďaka ktorým pracujete rýchlejšie a bez zbytočných chýb. Program je prehľadný,  jednoducho sa ovláda a používateľom poskytuje dostatočné pohodlie pre rýchle a presné spracovanie účtovníctva. 

Pre vedenie podvojného účtovníctva nepotrebujete náročný a zložitý systém! Program OMEGA si zostavíte presne tak, ako potrebujete vo vašej firme. V OMEGE používate iba tie moduly, ktoré potrebujete. Ste malá firma? Vyberte si len účtovníctvo alebo základné moduly, ktoré môžete v budúcnosti ľahko rozšíriť. Máte len sklad? Vyberte si iba modul Skladové hospodárstvo. Potrebujete spracovať daňové priznanie? Vyberte si iba modul Daňové priznanie PO.

Navštívte Dni otvorených dverí 2015

Predvedenie
OMEGA

Bezplatné
konzultácie

Školenia
pre používateľov

Školenia
pre majiteľov

Voľné Termíny

Voľné Termíny 

Voľné Termíny

Voľné Termíny

Online fakturácia a prehľad o firme

Fakturujte moderne a online vďaka najnovším technológiám! Ušetríte mesačne desiatky hodín času a práce pri spracovaní faktúr a riadení Vašej firmy! Nová služba Vám umožní pohodlne vystavovať faktúry cez internet na notebooku, tablete alebo mobile, nech ste kdekoľvek. Jedným klikom si tieto faktúry prenesiete do programu OMEGA. Už ich nemusíte nahadzovať ručne alebo inak upravovať. Vždy a všade máte zo sebou všetky dôležité firemné prehľady.

ofapof-banner-omega

Viac info


10 dôvodov, prečo spracovať podvojné účtovníctvo v programe OMEGA:

 1. Aktuálna legislatíva - všetky legislatívne novinky nájdete vždy načas zapracované v programe.
 2. Maximálne uľahčenie práce - vďaka automatickému účtovaniu a predkontáciám pracujete rýchlejšie, efektívnejšie a bez zbytočných chýb.
 3. Prispôsobte si OMEGU podľa seba - nemusíte kupovať robustný systém, využívajte iba tie moduly, ktoré naozaj potrebujete a ušetríte.
 4. Prepojenie evidencií - všetky evidencie a číselníky sú navzájom prepojené (sklad, fakturácia, cenník služieb s účtovníctvom).
 5. Široké možnosti spätných opráv- všetky zápisy môžete spätne upravovať, opravovať už zaúčtované údaje alebo údaje po uzávierke.
 6. DPH spracujete automaticky - výkaz DPH v programe spracujete automaticky.
 7. Pohodlné uzávierky a prechod do nového roka - uzávierka a prechod roka je v programe maximálne zjednodušený a je možné ho robiť opakovane.
 8. Skvelý maloobchod - vylepšený predaj cez registračné pokladnice alebo fiskálne moduly s kopou skvelých funkcií uľahčí váš predaj.
 9. Profesionálne tlačové zostavy - jednoduchá tlač a export výstupných zostáv.
 10. Vynikajúca podpora používateľov - užite si naozaj skvelú podporu a starostlivosť: HOTLINE, praktické školenia a videoškolenia, odborné publikácie, emailové novinky, návody a praktické informácie.

Čo vravia o OMEGE naši používatelia?

Práca s programom OMEGA je pre mňa relax a môžem povedať, že sa teším, keď si ho každé ráno otvorím a pracujem v ňom bez stresu a problémov.“ 
(p. Kútniková)

Viac referenciÍ

Pozrite si videonávody k programu OMEGA

Pripravili sme pre vás praktické bezplatné videonovinky pre uľahčenie začiatku práce v programe.

Pozrieť VIDEO