baner produktovy omega 

logo omega bez podnadpisu

OMEGA podvojné účtovníctvo spoľahlivo, prehľadne a bez starostí

Skvelý softvér nielen na spracovanie podvojného účtovníctva!

 • Pohodlné spracovanie účtovníctva, fakturácie, DPH, skladu a maloobchodného predaja,
 • vždy aktuálna legislatíva načas zapracovaná do programu
 • pokročilé funkcie a kontroly vám umožnia účtovať rýchlejšie, presnejšie a bez zbytočných chýb,
 • už 2x ocenený medailou Slovak Gold ako jediný účtovný softvér v SR.

OMEGA – podvojné účtovníctvo

Program OMEGA podvojné účtovníctvo je ideálne riešenie pre efektívne vedenie účtovnej agendy vo vašej firme. V programe s prehľadom zvládnete spracovať všetky dôležité evidencie - DPH, daňové priznania, skladové hospodárstvo, fakturáciu, maloobchod a predaj cez registračné pokladnice, evidenciu dlhodobého a krátkodobého majetku, cestovné príkazy, jazdy a ďalšie. Nemusíte sa obávať ani legislatívnych noviniek - zmeny v legislatíve sú do programu vždy načas zapracované.  

Prácu v programe zjednodušujú a uľahčujú skvelé funkcie ako automatické zaúčtovanie a predkontácie, vďaka ktorým pracujete rýchlejšie a bez zbytočných chýb. Program je prehľadný,  jednoducho sa ovláda a používateľom poskytuje dostatočné pohodlie pre rýchle a presné spracovanie účtovníctva. 

Pre vedenie podvojného účtovníctva nepotrebujete náročný a zložitý systém! Program OMEGA si zostavíte presne tak, ako potrebujete vo vašej firme. V OMEGE používate iba tie moduly, ktoré potrebujete.

 • Ste malá firma? Vyberte si len účtovníctvo alebo základné moduly, ktoré môžete v budúcnosti ľahko rozšíriť.
 • Máte len sklad? Vyberte si iba modul Skladové hospodárstvo.
 • Potrebujete spracovať daňové priznanie? Vyberte si iba modul Daňové priznanie PO.

Služba e-shop INTEO 

Hľadáte e-shop prepojený s účtovným programom a skladom? Služba e-shop INTEO zabezpečí dokonalé prepojenie s účtovníctvom, automatický prenos objednávok, aktuálne zásoby v e-shope a kopec ďalších skvelých funkcií.

Ineto_baner_OMEGA_660.jpg

Viac info

Online fakturácia a prehľad o firme

Nosia vám faktúry neskoro a s chybami? Potrebujete rýchly prehľad o firme? So službou Online fakturácia a prehľad o firme faktúry vystavíte priamo na stretnutí, vytvoríte podklady pre plánovanie a ušetríte desiatky minút denne.

 

ofapof-banner-omega

Viac info

10 dôvodov, prečo spracovať podvojné účtovníctvo v programe OMEGA:

 1. Aktuálna legislatíva - všetky legislatívne novinky nájdete vždy načas zapracované v programe.
 2. Maximálne uľahčenie práce - vďaka automatickému účtovaniu a predkontáciám pracujete rýchlejšie, efektívnejšie a bez zbytočných chýb.
 3. Prispôsobte si OMEGU podľa seba - nemusíte kupovať robustný systém, využívajte iba tie moduly, ktoré naozaj potrebujete a ušetríte.
 4. Prepojenie evidencií - všetky evidencie a číselníky sú navzájom prepojené (sklad, fakturácia, cenník služieb s účtovníctvom).
 5. Široké možnosti spätných opráv- všetky zápisy môžete spätne upravovať, opravovať už zaúčtované údaje alebo údaje po uzávierke.
 6. DPH spracujete automaticky - výkaz DPH v programe spracujete automaticky.
 7. Pohodlné uzávierky a prechod do nového roka - uzávierka a prechod roka je v programe maximálne zjednodušený a je možné ho robiť opakovane.
 8. Skvelý maloobchod - vylepšený predaj cez registračné pokladnice alebo fiskálne moduly s kopou skvelých funkcií uľahčí váš predaj.
 9. Profesionálne tlačové zostavy - jednoduchá tlač a export výstupných zostáv.
 10. Vynikajúca podpora používateľov - užite si naozaj skvelú podporu a starostlivosť: HOTLINE, praktické školenia a videoškolenia, odborné publikácie, emailové novinky, návody a praktické informácie.

Čo vravia o OMEGE naši používatelia?

Práca s programom OMEGA je pre mňa relax a môžem povedať, že sa teším, keď si ho každé ráno otvorím a pracujem v ňom bez stresu a problémov.“ 
(p. Kútniková)

Viac referenciÍ

Pozrite si videonávody k programu OMEGA

Pripravili sme pre vás praktické bezplatné videonovinky pre uľahčenie začiatku práce v programe.

Pozrieť VIDEO

Sledujte svoj program na Facebooku