Menu

Prepojte svoj e-shop s účtovným softvérom

 

Či už máte e-shop vyhliadnutý alebo ešte len vyberáte vhodné riešenie, pozrite si, ako jednoducho ho prepojíte s naším účtovníctvom.

Poraďte sa s nami

041/ 707 10 59
Pracovné dní od 8:00 do 15:30


  Šetrite čas strávený ručným prepisovaním objednávok a aktualizovaním produktov na webe. Navyše môžete potešiť aj svoju účtovníčku – faktúry si hravo prenesie do účtovníctva.

  Nemáte ešte účtovný softvér?

   

  Pozrite si riešenia
  vhodné pre e-shopy

  Jednoduché účtovníctvo

  Zistiť viac

  Podvojné účtovníctvo

  Zistiť viac

  Máte už e-shop hotový?
  Prepojte ho s ALFOU plus a OMEGOU

  Váš e-shop bude prepojený s fakturáciou a skladom ALFE plus alebo OMEGE. Po zaevidovaní dokladov sa aktualizuje sklad nielen v účtovnom programe, ale aj vo vašom e-shope. Účtovník tak uvidí faktúry z e-shopu priamo v ALFE plus alebo OMEGE.

  ALFA plus

  Konektor API ALFA plus

   

  Prepojenie e-shopu s jednoduchým účtovníctvom a skladom v ALFE plus.

   

  od 14,90 € mesačne bez DPH

  Objednať

  ALFA plus

  Konektor API OMEGA

   

  Prepojenie e-shopu s podvojným účtovníctvom a skladom v OMEGE.

   

  od 14,90 € mesačne bez DPH

  Objednať

  *Konektor API je možné zakúpiť iba s platným Balíkom podpory k programu ALFA plus/OMEGA cez KROS účet.
  *Cenník platný od 1.3.2022

  E-shopy s prepojením na Konektor API

  Webczech

  Prepojte si ALFU plus či OMEGU s WebCzech E-commerce PRO. S inštaláciou si nemusíte robiť ťažkú hlavu, všetko potrebné zabezpečí dodávateľ. E-shop podporuje široké možnosti úprav grafiky, napojenie na porovnávače tovarov, ako aj priamy export dát prepravným spoločnostiam. Aby ste mali správne podklady a vedeli zvýšiť predaj, ponúka podrobné štatistiky vrátane prehľadu správania používateľa.

  Viac info >

  Woocommerce

  Ak hľadáte bezplatný open source systém, vyskúšajte WordPress, s ktorým dokážete spravovať svoj e-shop aj bez programátora, či vytvoriť viac stránok na jednej doméne. Synchronizáciu dát medzi WordPressom a účtovným programom vyriešite pomocou pluginu WooCommerce. Umožní vám stiahnuť faktúry a objednávky do OMEGY aj ALFY plus, odosiela skladové karty a stiahne zoznam partnerov s ich kontaktmi.

  Viac info >

  Shoptet

  Vytvorte si sami e-shop pomocou moderných šablón v Shoptete a cez API kľúč ho prepojte s OMEGOU. E-shop vám pomôže s návštevnosťou, analytikou predaja a zabezpečí automatizáciu procesov. Sklad viac nemusíte aktualizovať ručne, informácie o zostatkoch sa prenesú automaticky. Faktúry stiahnete z e-shopu do účtovníctva na 1 klik.

  Viac info > 

  Vytvorte si e-shop bez programátora a grafika. Riešenie od Bizniswebu ponúka kopec funkcií ako napojenie na dopravcov, platobné brány, bonusový systém, SMS notifikácie, import starého e-shopu či vytváranie jazykových verzií. Po prepojení s ALFOU plus alebo OMEGOU vám umožní jednoduchý prenos objednávok a faktúr do účtovníctva, aktualizáciu produktov, cien aj skladu.

  Viac info > 

  Nenašli ste dodávateľa svojho e-shopu v zozname odporúčaných?

  Konektor funguje na API rozhraní, ktoré ľahko nastavíte. Dodávateľ potrebuje len dokumentáciu na prepojenie.

  Ako prepojiť e-shop s ALFOU plusAko prepojiť e-shop s OMEGOU

  Máte otázky?

  Kontaktujte nás na 041/ 707 10 59 alebo nám napíšte.
   KROS
   O nás
   Blog
   Kontakty