Menu

Venujte sa svojmu e-shopu, o faktúry sa postaráme

 

Máte e-shop? Čaká vás pri každej objednávke kopec aktivít? Pustite ich z hlavy a rozlúčte sa s manuálnym nahadzovaním faktúr.

Ušetrite čas vďaka API a prepojte svoj e-shop s KROS Fakturáciou a KROS Skladom.

Cenník Vyskúšajte zadarmo

Čo Vám to prinesie?

Vďaka prepojeniu s e-shopom získate viacero výhod.

Prepojenie e-shopu s KROS Fakturáciou

Užite si automatické sťahovanie faktúr, zálohových faktúr a objednávok priamo do aplikácie. Zefektívnite fakturačný proces, minimalizujete chyby spojené s manuálnym vystavovaním dokladov a šetríte svoj čas.

Komunikácia medzi aplikáciou a e-shopom funguje obojsmerne.

Pre vybrané e-shopy je k dispozícii plugin, ktorý prepojenie uľahčí. Máte viac e-shopov? Pre KROS Fakturáciu žiadny problém.

 

Prepojenie e-shopu s KROS Skladom

Zautomatizujte si posielanie skladových kariet.  Prepojte si sklad so svojim e-shopom a aktualizáciu skladových kariet nechajte na nás.  Prepojenie umožní prenos skladových kariet z jedného KROS Skladu do vášho e-shopu a automatickú aktualizáciu ceny a zostatku skladových kariet v e-shope.

Čo vám to prinesie? Predsa menej času stráveného v administratíve a viac času na to, čo robíte najlepšie – budovanie a rozvíjanie vášho biznisu.

Aby bolo prepojenie čo najjednoduchšie, na výber máme niekoľko šikovných doplnkov, s ktorými to zvládne každý.

 

 

Exporty pre účtovníka

S prenosom dokladov to nekončí.  S takýmito dokladmi viete ďalej pracovať. Vytvorené faktúry si účtovník stiahne do našich účtovných softvérov ALFA plus alebo OMEGA v priebehu niekoľkých sekúnd. Softvér doklad rozúčtuje a nastaví smerovanie výkazov.

Nezabudli sme ani na iné systémy. Doklady máte možnosť exportovať pre účtovné softvéry MRP, Pohoda alebo Money. Používa váš účtovník iný softvér? Využite hromadný export dokladov do PDF, XLSX.

Vývoj príjmov v čase

Chcete vedieť, koľko ste zarobili? KROS Fakturácia ponúka komplexný prehľad o fakturácii za vybrané obdobie, stav pohľadávok po splatnosti aj v splatnosti, aj to kto sú vaši top odberatelia. Vďaka šikovnej vychytávke štítky, máte možnosť filtrácie vašich príjmov podľa jednotlivých skupín.

Zaujímajú vás aj vaše výdavky? Využite KROS Digitálnu kanceláriu.

Čoskoro dostupné

Potrebujete rýchlo poradiť?

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede.

Máte k prepojeniu dokumentáciu s návodom?

Ako postupovať pri prepojení si môžete prečítať v často kladených otázkach. Nájdete tu všetky dostupné informácie.

Prepojenie e-shopu s Fakturáciou zabezpečuje KROS?

Prepojenie si zabezpečuje každý používateľ samostatne. Ak nemáte skúsenosti s prepájaním eshopu, odporúčame využiť služby vášho programátora. Pre jednoduchšie prepojenie eshopu s KROS Fakturáciou a KROS Skladom môžete využiť dostupné pluginy od spoločnosti WooConn.sk a Shoptet 

Môžem si API vyskúšať?

Po registrácii máte na 30 dní dostupný Balík TRIAL. Počas tejto doby sú dostupné všetky funkcie KROS Fakturácie a KROS Skladu, aj prepojenie s e-shopom. Ak vám skúšobné obdobie skončilo, kontaktujte nás na zákazníckej linke.

Ktoré e-shopy podporujete?

KROS Fakturácia a KROS Sklad sú otvorené systémy. Vďaka prepojeniu si dokážete prepojiť e-shop na mieru aj štandardné riešenie. Pre e-shopy od Shoptetu a WooConn.sk sú dostupné šikovné doplnky, s ktorými bude prepojenie ešte jednoduchšie.  

Zvládnem prepojenie sám alebo potrebujem pomoc technika? 

Pre uľahčenie práce, sú dostupné doplnky od WooConn.sk a Shoptet. K prepojeniu e-shopu od iných poskytovateľov odporúčame využiť služby vášho programátora.

Aké doklady sa prenášajú do KROS Fakturácie? 

Je možný prenos zálohových faktúr, faktúr a došlých objednávok. Zároveň je možné prenášať informácie o skladových kartách ako je stav či suma. Faktúry vytvorené cez API vám môžu automaticky generovať aj výdajky na skladových kartách vytvorených v KROS Sklade.

Prenášajú sa aj úhrady? 

Je možné posielať informácie o úhradách z e-shopu do KROS Fakturácie alebo naopak z KROS Fakturácie do e-shopu.

Sú doklady zákazníkom zaslané automaticky z aplikácie? 

Prepojenie s e-shopom si môžete nastaviť tak, aby sa doklad z KROS Fakturácie odoslal do vášho e-shopu a následne automaticky aj vášmu zákazníkovi.

Musí mať skladová karta aktívny príznak Posielať kartu do e-shopu?
Táto možnosť nie je povinná. Pri prepojení sa môžete rozhodnúť, či sa do e-shopu budú posielať všetky karty (vtedy tento príznak neoznačujeme) alebo iba karty s príznakom Posielať kartu do e-shopu.
Čo sa stane po skončení platnosti balíka?

Ak ste si zabudli obnoviť balík a došlo k jeho exspirácii, prenos dokladov  je v tomto období pozastavený. K opätovnému zasielaniu dokladov dôjde až po obnove balíka. Doklady, ktoré sa Vám počas tohto obdobia do KROS Fakturácie nepreniesli, je potrebné po obnove balíka poslať nanovo.

Tip: Nemyslíte na manuálnu úhradu balíka. Využite možnosť automatickej obnovy pre nepretržité využívanie funkcií KROS Fakturácie.

Top zákaznícka podpora

KROS Fakturáciu neustále vyvíjame a zdokonaľujeme. Užite si všetky aktualizácie v appke okamžite po ich nasadení.
Potrebujete pomôcť, poradiť alebo dať námet na vylepšenie? Sme tu pre vás.

KROS
O nás
Blog
Kontakty