Menu
  1. O nás
  2. Sponzorstvo

Šťastná firma pomáha

To, že sa nám darí, sčasti závisí aj od šťastia. Uvedomujeme si to a vieme, že niektorým to šťastie chýba. Preto keď môžeme, radi pomôžeme. Každoročne prispievame subjektom, ktoré sú odkázané na pomoc ostatných. Sú to predovšetkým dobročinné organizácie starajúce sa o najmenších, no nezabúdame ani na sociálne slabších. Radi prispejeme aj talentovaným športovcom.

Podporujeme
dobré projekty

Monitory dychu pre bábätká

V spolupráci s Nadáciou Križovatka sme sa zapojili do projektu “Mamička dýcham”. Pomohli sme tak prispieť ku kúpe 15 nových monitorov dychu pre bábätká v žilinskej nemocnici. Teší nás, že takýmto spôsobom pomáhame zachraňovať životy novorodencov pred syndrómom náhleho úmrtia.

Myslíme na ďalšie generácie

Okrem projektu Podpora škola, v rámci ktorého poskytujeme bezplatne krosácke programy pre študentov stredných a vysokých škôl, radi pomáhame aj ako sponzori na rôznych študentských súťažiach a akciách. Vytvorili sme aj niekoľko oddychových chill zón, ktorými prispievame k študentskej pohode.

Bojujeme nielen proti pandémii

Ruku k dielu sme priložili na pomoc pri výrobe štítov pre zdravotníckych pracovníkov. Zapojili sme sa aj do projektu Folding@home, kde pomáhame vytvoriť superpočítač na riešenie úloh spojených s hľadaním lieku na COVID-19, Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu, ebolu či rakovinu.

Dobrý pastier

Vždy sa radi postavíme za dobrú vec. Preto sme podporili organizovanie Benefičného koncertu pre Dobrého pastiera. Výťažok z koncertu bude použitý na stavbu nemocnice pre chudobných v Kláštore pod Znievom. Aby si v občianskom združení mohli spracovávať účtovníctvo vo vlastnej réžii, darovali sme im náš účtovný softvér OMEGA a zaškolili ich.

Lavičky na Vodnom diele Žilina

Záleží nám na celej našej komunite, aj preto sa radi zapájame do projektov, ktoré potešia nielen našich zákazníkov, ale aj širokú verejnosť. Vodnom diele Žilina sme spoločnými silami vybudovali už 21 krásnych drevených lavičiek, ktoré poslúžia športovcom, milovníkom prechádzok, detičkám, dôchodcom i študentom.

Môžeme podporiť aj vašu organizáciu

Potrebujete získať sponzorský príspevok pre dobrú vec? Napíšte nám na sponzoring@kros.sk.

KROS
O nás
Blog
Kontakty