Menu
  1. OMEGA
  2. Daňové priznania

Daňové priznania

Spoľahnite sa na vždy aktuálne tlačivá a načas zapracovanú legislatívu pre Daňové priznanie právnických osôb, Daňové priznanie fyzických osôb typ B a aj Daňové priznanie motorových vozidiel. V OMEGE ich vyplníte na pár klikov.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Smerovanie účtov do výkazov

Nastavte si vlastné smerovanie pre jednotlivé analytiky účtov do riadkov výkazov a DP PO. Na konci roka sa tak vyhnete zdĺhavým korekciám s nedaňovými nákladmi a výnosmi, či s rozpočítavaním dlhodobých a krátkodobých záväzkov a pohľadávok.

Automatické naplnenie údajov

Uľahčite si vyplnenie tlačív. Do daňových priznaní aj účtovnej závierky OMEGA načíta údaje priamo z účtovníctva, číselníka áut i evidencie dlhodobého majetku. Kontroly priamo v tlačive vás upozornia na nesprávne a chýbajúce údaje. K správnym výsledkom vás privedú poučenia na každom riadku.

Poznámky pre všetky typy účtovných jednotiek

V účtovnom programe OMEGA vyplníte poznámky pre všetky veľkostné skupiny – mikro, malú, veľkú účtovnú jednotku ako aj pre neziskové organizácie. Môžete si ich vytlačiť celé alebo len vyplnené časti, uložiť do pdf formátu a priložiť ako prílohu na stránke FR SR.

Omega Fakturacia A Obchod 01
Omega Fakturacia A Obchod 07

Elektronické odoslanie priznaní

Daňové priznanie z OMEGY otvoríte priamo v aplikácii eDANE. Podávate priznania cez portál Finančnej správy SR? Stačí si priznania uložiť vo formáte XML a následne exportovať na stránku. Po načítaní údajov už netreba nič upravovať, len podpísať a odoslať.

OMEGA vám okrem daňových priznaní pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty