Notifikácie pre zákazníka

Niet nad dobré vzťahy so zákazníkmi a obchodnými partnermi. Zdokonaľte aj tie vaše pomocou modulu e-mailových a SMS notifikácií. Doprajte partnerom kontrolu nad spracovaním ich zákaziek a pohodlne posielajte správy o zaevidovaní objednávky, jej vyskladnení alebo expedovaní.

Informácie o stave zákazky

Poznáte to. Zákazníci sú od prírody zvedaví a radi sa telefonicky či e-mailom informujú o stave, v akom sa zákazka práve nachádza. To často vyvolá nápor na vašich zamestnancov, ktorí musia na otázky odpovedať. Vďaka ONIXU si môžete vydýchnuť. S notifikáciami budú zákazníci spokojní a dokonale informovaní o priebehu spracovania objednávky. Zamestnanci zas ušetria množstvo času.

 

SMS upomienky

Vedeli ste, že po zavedení SMS upomienok dokážete výrazne znížiť počet faktúr po splatnosti? SMS-ky sú omnoho osobnejšie a na rozdiel od poštovej zásielky alebo e-mailu sa nestratia v kope iných zásielok. Je dokázané, že percento prečítania SMS sa blíži k stovke. Využite jeden z našich SMS balíkov a zlepšite cash flow firmy v priebehu niekoľkých dní.

Notifikácie podľa seba

S jednoduchým editorom si nastavíte texty e-mailových aj SMS správ presne podľa seba. Predvolené správy odošlete na jeden klik. ONIX do nich automaticky doplní variabilné údaje ako suma dokladu, dátum vybavenia či číslo objednávky, v závislosti na dátach v doklade, z ktorého sa notifikácia odosiela.

Kontaktujte nás

ONIX vám okrem zákazníckych notifikácií pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám prácu. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

KROS
Copy link