Menu

Notifikácie pre zákazníka

Niet nad dobré vzťahy so zákazníkmi a obchodnými partnermi. Zdokonaľte aj tie vaše pomocou modulu e-mailových a SMS notifikácií. Doprajte partnerom kontrolu nad spracovaním ich zákaziek a pohodlne posielajte správy o zaevidovaní objednávky, jej vyskladnení alebo expedovaní.

Informácie o stave zákazky

Poznáte to. Zákazníci sú od prírody zvedaví a radi sa telefonicky či e-mailom informujú o stave, v akom sa zákazka práve nachádza. To často vyvolá nápor na vašich zamestnancov, ktorí musia na otázky odpovedať. Vďaka ONIXU si môžete vydýchnuť. S notifikáciami budú zákazníci spokojní a dokonale informovaní o priebehu spracovania objednávky. Zamestnanci zas ušetria množstvo času.

 

SMS upomienky

Vedeli ste, že po zavedení SMS upomienok dokážete výrazne znížiť počet faktúr po splatnosti? SMS-ky sú omnoho osobnejšie a na rozdiel od poštovej zásielky alebo e-mailu sa nestratia v kope iných zásielok. Je dokázané, že percento prečítania SMS sa blíži k stovke. Využite jeden z našich SMS balíkov a zlepšite cash flow firmy v priebehu niekoľkých dní.

Notifikácie podľa seba

S jednoduchým editorom si nastavíte texty e-mailových aj SMS správ presne podľa seba. Predvolené správy odošlete na jeden klik. ONIX do nich automaticky doplní variabilné údaje ako suma dokladu, dátum vybavenia či číslo objednávky, v závislosti na dátach v doklade, z ktorého sa notifikácia odosiela.

Kontaktujte nás

ONIX vám okrem zákazníckych notifikácií pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám prácu. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Landart, s. r. o.

Potenciálnym zákazníkom odporúčam nešpekulovať s inými informačnými systémami. Samotná implementácia ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o.
AZ FLEX

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. A sledovanie štatistík je neporovnateľné. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o.
VASPO STONE

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o.
FEAST

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o.
BENDR, s. r. o.

Skúšali sme rôzne systémy – niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Keď som videl jednoduché rozhranie programu ONIX, hneď som si dohodol stretnutie s obchodným zástupcom, aby som sa dozvedel viac. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o.

KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link