Menu
  1. CENKROS
  2. Čerpanie a fakturácia

Čerpanie a fakturácia

Chcete sledovať realizáciu stavby z pohodlia kancelárie? S CENKROSOM 4 žiaden problém. Zaznamenajte dodatky a vytvárajte podklady pre fakturáciu na pár klikov.

Evidencia vykonaných prác

Majte stále prehľad o tom, čo sa deje na stavbe. Zadávajte reálne výkony zo stavby alebo si nechajte zaslať aktuálne výkony od stavbyvedúceho a jednoducho ich importujte do programu. Či už ich zadáte percentuálne alebo cez množstvá pôjde to ako po masle.

Automatické nahrávanie výkonov

Vyexportujte si položky zmluvného rozpočtu, ktoré vám naplní poverený človek na stavbe. Jednoducho ich potom nahrajte späť do programu a hneď uvidíte, akú sumu máte na základe zrealizovaných prác fakturovať.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem čerpania a fakturácie pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Podklady k fakturácii

Zjednodušte si prácu pomocou evidencie výkonov a editovateľných tlačových zostáv. Vytvorte si ľahko súpisy vykonaných prác, zisťovacie protokoly aj faktúru a ušetrite kopec času.

Zmeny počas realizácie

Nie vždy ide všetko podľa plánov. CENKROS 4 počíta i s prácami navyše, prípadne so situáciami, keď je prác menej ako sa uvažovalo v rozpočte. V čerpaní ľahko zaznamenáte tieto odchýlky a vytvoríte zmenový protokol s rozdielmi oproti zmluvnému rozpočtu. Po odsúhlasení vytvoríte dodatok z týchto prác, pričom pokračujete v čerpaní podľa zmluvy a dodatok fakturujete samostatne.

Čerpanie za jednotlivé položky

Získajte väčší prehľad a lepšiu kontrolu nad čerpaním. Okrem celej stavby sledujte aj čerpanie za konkrétne položky počas celej realizácie.

Kontrola dodatkov

S programom CENKROS 4 máte dodatky vždy pod kontrolou. Odsledujte si, či sa položka nachádzala v pôvodnej zmluve alebo je úplne nová. Uvidíte, či cena na položkách v dodatku zodpovedá cene v pôvodnej zákazke a porovnáte ju s orientačnou cenou z cenníkovej databázy CENEKON.

Prehľady splátok čerpania

V CENKROSE 4 máte celé obdobie realizácie a fakturácie ako na dlani. V jednom okne vidíte aktuálne, prestavané i celkové sumy, ktoré ešte čakáte. Splátky zostávajú v programe prehľadne uložené a viete sa k nim kedykoľvek vrátiť.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem čerpania a fakturácie pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty