Menu

Riešenie pre stavebné firmy

Riešite stavby od cenovej ponuky až po zrealizovanie zákazky? S  našim Stavebným riešením predložíte vždy kvalitnú cenovú ponuku, ktorá vám prinesie očakávaný zisk .

 

Mám záujemVyskúšať zadarmo

Jedinečné stavebné riešenie. Od cenovej ponuky až po súpis prác. 

Získajte kontrolu nad rozpočtom. Od ocenenia zadania až po výpočet vášho zisku a riadenie  zákazky počas jej realizácie. S databázou CENEKON máte aktuálne ceny vždy poruke, všetky na jednom mieste. Prezerajte si aktuálne ceny online na mobile či tablete. Priamo na stavenisku, v pohodlí svojej kancelárie alebo pri rokovaní s investorom.  

Cenník

Komplet systém

ZNajvyššia zostava vhodná pre väčšie stavebné firmy a developerov

62/mes.
pri ročnej platbe

DESKTOP

ONLINE
Najobľúbenejšia

Stavebná firma

Zostava vhodná pre dodávateľov stavebných prác

55/mes.
pri ročnej platbe

DESKTOP

ONLINE

* Ceny sú uvedené bez DPH.

 

Rozpočet k stavbe

Vytvárajte položkové rozpočty alebo kvalitné cenové ponuky rýchlo a bez chýb. Zadania oceňujte rýchlo a efektívne.
 

Aktuálne cenníky stavebných prác aj materiálov Cenekon

Spoľahnite sa na aktualizované ceny materiálov a prác, energií, PHM a komodít. V cenníkovej databáze nájdete rozbory materiálov, miezd, strojov, réžie alebo zisku. Teraz aj online na tablete či mobile.
 

Výpočet vlastnej nákladovej ceny a zisku

Nastavte si vlastné ceny zákazky na základe výpisu materiálov, profesií a strojov, vrátane výšky vášho plánovaného zisku.
 

Sledovanie realizácie stavby

Vaše stavby majte pod palcom v aplikácii Priebeh výstavby. Evidujte zmenové listy počas realizácie prehľadne a jednoducho aj pomocou fotodokumentácie. Riaďte čerpania zákaziek v realizácii cez manažérske prehľady.
 

Bezpečné úložisko pre vaše zákazky

Využívajte až 100 GB úložného priestoru na komunikáciu, zdieľanie a archivovanie vašich zákaziek. Dáta sú zabezpečené, pravidelne zálohované a chránené prostredníctvom Microsoft Azure.
 

Spoľahlivá zákaznícka podpora

Oprite sa o e-mailovú a telefonickú zákaznícku podporu. Či ste začínajúci alebo skúsený rozpočtár, nikdy v tom nie ste sami.

Kurzy v KROS Academy pre stavebné firmy

Na obľúbených kurzoch vás naučíme, ako najlepšie využívať benefity stavebného riešenia. Stačí sa prihlásiť

Kurz: Od výkresu až po položkový rozpočet stavby

Vytvárate stavebné rozpočty? Chcete vedieť urobiť výkaz výmer z výkresovej dokumentácie? Pracovať s rozpočtom v programe CENKROS 4? Poznať všetky užitočné tipy a triky? Alebo sa len potrebujete zdokonaliť v profesii rozpočtára či prípravára? Na dvojdňovom stavbárskom kurze vám ukážeme, ako vytvárať orientačné rozpočty, cenové ponuky či zadania do súťaži rýchlo, jednoducho a bez chýb.

Zistiť viac

Kurz: Od kalkulácie vlastných nákladov a zisku až po posledný súpis prác

Ste realizátor? Vytvárate ponuky? Zapájate sa do verejných súťaží alebo výberových konaní? Chcete sa naučiť, čo tvorí cenu, ako narábať s réžiami a vedieť, akú mieru zisku môžete dosiahnuť? Prihláste sa na kurz a majte svoje zákazky pod kontrolou. Naučíme vás vykalkulovať si predpokladané náklady, vytvoriť profesionálnu ponuku a sledovať priebeh realizácie zákazky tak, aby ste mali o všetkom prehľad. Zistiť viac

Aj pre vás je CENKROS 4 ako stvorený

Z

Ste dodávateľom stavebných prác.

Z

Chcete poznať vlastné náklady a zisk realizovanej stavby.

Z

Oceňujete zadania od investora alebo tvoríte realizačný rozpočet.

Z

Potrebujete sledovať výkony a fakturáciu

Náš tip

Objavte nové možnosti so stavebným softvérom. Vyberte si z ďalších riešení, ktoré KROS ponúka.

Cloudové úložisko

Uložte si všetky dokumenty potrebné k realizácii stavby do online úložiska. Bez inštalácie si jednoducho uložíte exporty rozpočtov, zálohy zákaziek či zmluvy.

Archivácia

Práca na viacerých počítačoch vás už nezaskočí. Stavby z CENKROS 4 si jednoducho zálohujete do KROS platformy a na druhom počítači si stavbu stiahnete a pokračujete ďalej v práci. 

KROS platforma

Zdieľajte dáta k vašim projektom s ostatnými účastníkmi a majte ich vždy dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Objavte s nami výhody online stavebníctva.

KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link