Menu

Funkcie KROS Fakturácie

Pomáhame tvoriť príbehy úspešných slovenských firiem

Či ste veľkí, alebo malí podnikatelia, potrebujete riešenia, o ktoré sa môžete oprieť. Profesionálne faktúry aj v cudzom jazyku, dobropisy, upomienky, automatické párovanie platieb a jednoduché online platby už od 5,50 € mesačne.

CenníkVyskúšajte zadarmo


Základné funkcie KROS Fakturácie

Rýchlo a ekologicky

Odoslanie dokladov e-mailom

Dostaňte doklady k odberateľovi okamžite, priamo z aplikácie. Vďaka príznakom budete vidieť, ktoré doklady boli odoslané alebo kedy si odberateľ doklad pozrel. Možnosť pridať prílohu je samozrejmosťou.

Nastavenia pre tlač

Tlačové zostavy

Vytvorte si doklad, aký potrebujete. Doplňte si vlastné polia, zvoľte si zobrazovanie QR kódu, či vyberte možnosť zobraziť Dodací list bez cien. Okrem výberu z čiernobielej alebo farebnej tlačovej zostavy máte možnosť vytvoriť vzhľad faktúry podľa seba.

Viac prístupov a oprávnení

Roly používateľov

Umožnite prístup k údajom aj ďalším používateľom a prideľte im role so skupinou oprávnení. Vďaka prístupovým právam pre používateľov máte možnosť povoliť, či zamedziť prístup do rôznych evidencií.

Vždy aktuálny prehľad

Vývoj fakturácie v čase

Pozrite si komplexný prehľad o fakturácii za vybrané obdobia, stav pohľadávok po splatnosti aj v splatnosti. Zaujme vás aj to, kto sú vaši top odberatelia.

Inkasá po novom

Platby cez QR kód

Nechajte si za svoje tovary a služby zaplatiť pomocou QR kódu. K peniazom sa tak dostanete rýchlejšie, než ste čakali.

Prepojenie s aplikáciou KROS Priebeh výstavby

V prepájaní je budúcnosť

Prepojte si KROS Fakturáciu a KROS Priebeh výstavby a vystavujte faktúry za stavebné práce na pár klikov. Všetky podklady vrátane obdobia prác odošleme z Priebehu výstavby, faktúru predvyplníme a vy vždy uvidíte, či už bola faktúra za dané práce vystavená. Viac info.

Prepojenie s aplikáciou KROS Sklad

Zásoby pod kontrolou

Nevypisujte položky vo faktúre ručne. Potiahnite ich z KROS Skladu. Výdajku k faktúre urobíte na dva kliky, rovnako príjemku k odoslanej objednávke. V prepojených dokladoch uvidíte všetky súvisiace doklady. Viac info.

Funkcie Balíka PRO

Užitočné funkcie, ktoré ocení každý podnikateľ

Úhrady

Automatické párovanie platieb

Prepojte s aplikáciou svoj bankový účet a získajte tak prehľad o tom, ktoré faktúry máte uhradené. Prístup k účtu je zabezpečený v súlade s európskou smernicou PSD2.

Prepojenie s účtovníctvom

Import faktúr do účtovníctva

Váš účtovník si stiahne faktúry do programov OMEGA alebo ALFA plus v priebehu niekoľkých sekúnd. Program doklad rozúčtuje a nastaví smerovanie do výkazov.

Pokročilá fakturácia

Objavte vychytávky fakturácie

Preddavky a daňové doklady vytvoríte za pár sekúnd. Vlastné texty a polia s prekladom v cudzom jazyku, zadávanie zliav, vlastné číslovanie dokladov a oveľa viac.

Odosielanie upomienok

Majte pohľadávky pod kontrolou

Nenechajte svoje peniaze uviaznuť v pohľadávkach po splatnosti. Nastavte si automatické odosielanie upomienok alebo ich pošlite len v prípade potreby.

Neobmedzený počet partnerov

Fakturujte bez limitov

Vystavujte doklady plynule vďaka neobmedzenému množstvu partnerov.

Pokročilé emaily

Vlastné SMTP

Nastavte si odosielanie dokumentov prostredníctvom vlastného e-mailového konta. Zákazník tak hneď zistí, od koho mu prišiel doklad.

Exportné súbory pre účtovníčku

Podklady pre účtovníka

Posielajte doklady účtovníkovi elektronicky. Využite hromadný export dokladov do PDF, XLSX a XML pre softvéry POHODA, MRP a Money.

Kontroly/DPH Kontroly a výnimky

Sledujeme za vás

Ustrážte si obrat DPH vďaka upozorneniam. Už viac nezabudnete na povinné údaje na faktúre pri registrácii podľa §7, 7a, či osobitnej úpravy DPH v rámci systému OSS. Navyše za vás overujeme aj platnosť IČ DPH partnera.

Register firiem a živnostníkov SR

Automatické dopĺňanie údajov partnera

Netrápte sa ručným vypĺňaním údajov odberateľa na doklade. S prepojením na register firiem a živnostníkov SR sa informácie doplnia automaticky. Zároveň sa uložia aj do evidencie partnerov.

Fakturácia do zahraničia

Fakturujte bez problémov, aj do celého sveta

Potrebujete klientovi poslať doklad v angličtine alebo nemčine? Žiadny problém. Samozrejmosťou je aj možnosť vystaviť doklad v cudzej mene s aktuálnym kurzom ECB, či výber vlastnej sadzby DPH.

Online platby

Platby cez Payout

Nechajte si za svoje tovary a služby zaplatiť priamo platobnou kartou alebo cez platobnú bránu. Zrealizovaná transakcia sa automaticky spáruje s vašou pohľadávkou.

Funkcie Balíka FLEXI

Rastiete? To nás teší. Vyberte si z doplnkových modulov len to, čo potrebujete.

Cenové ponuky, Dodacie listy, Objednávky

Obchodný cyklus raz-dva

Zefektívnite svoju prácu pri tvorbe dokladov. Vytvorte a pošlite zákazníkovi cenovú kalkuláciu priamo z aplikácie. Po jej akceptovaní zaevidujete objednávku, dodací list či samotnú faktúru.

Pravidelné faktúry

Nestrácajte čas

Vystavujete klientom pravidelne faktúry za tú istú službu alebo tovar? Nastavte si pravidelné faktúry a zvyšok nechajte na nás.

x

Vypnutie reklamy

Firemná identita bez reklám

Chcete na dokladoch pre klienta len svoje firemné údaje? V balíku FLEXI máte možnosť vypnúť zobrazovanie reklamy na dokladoch.

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TSL a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty