Menu

Vyskúšať zadarmo

  1. KROS Personálne dotazníky

KROS Personálne dotazníky

S aplikáciou KROS Personálne dotazníky viac nemusíte strácať čas manuálnym prepisovaním údajov do Personalistiky. Odošlite osobný dotazník na e-mail nastupujúceho zamestnanca a po jeho vyplnení ho jedným klikom naimportujte do OLYMPU. 

Vyskúšať zadarmo

Ako aplikácia KROS Personálne dotazníky funguje?

Odoslanie dotazníka na e-mail zamestnanca

Vyplnenie osobného dotazníka zamestnancom

Kontrola a schválenie dotazníka

Automatický import údajov do OLYMPU

Vyskúšajte zadarmo

Začnite používať KROS Personálne dotazníky a šetrite svoj čas. Stačí mať OLYMP, platný Balík služieb a pripojenie na internet.

Prihlásiť zadarmo

Pripravujeme

Už v priebehu tohto roka bude k dispozícii aj platená verzia KROS Personálnych dotazníkov. Tešiť sa môžete na vytváranie vlastných šablón či možnosť pridania príloh od zamestnancov.

Aké údaje o zamestnancovi obsahuje osobný dotazník?

Osobné údaje

Personálne údaje ako dátum narodenia, rodné číslo či pohlavie

Adresy a kontakty

Trvalé a prechodné bydlisko, telefón a e-mail zamestnanca

Rodinné údaje

Údaje o deťoch pre uplatnenie daňového bonusu

Údaje pre mzdy

Napríklad NČZD, evidencia dôchodkov a zdravotných obmedzení

Vzdelanie

Informácie o dosiahnutom vzdelaní
zamestnanca

Ešte nemáte OLYMP?

Vyskúšajte OLYMP a získajte spoľahlivý softvér pre výpočet miezd a personalistiku. S pripojením nových aplikácií KROS Dochádzka a KROS Personálne dotazníky budete mzdy zamestnancov počítať na jeden klik. A to všetko legislatívne správne.

Top zákaznícka podpora

Potrebujete pomôcť, poradiť alebo hľadáte informácie o aplikácii KROS Personálne dotazníky? Sme tu pre vás.

041/707 10 41

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TLS a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty