Účtovníctvo v ONIXE

Podnikový systém ONIX je prepojený s účtovným programom OMEGA. Vďaka tomu vám pomôže aj so spracovaním podvojného účtovníctva alebo zaúčtovaním dokladov a účtovných prípadov. S pripravenými vzormi podľa platnej legislatívy vám to pôjde ako po masle.

 

Daňové povinnosti rýchlo a jednoducho

Spoľahnite sa na aktuálne tlačivá a načas zapracovanú legislatívu. Doklady z účtovníctva program automaticky nasmeruje do daňového priznania DPH, kontrolného výkazu a súhrnného výkazu DPH, ktoré elektronicky podáte na Finančnej správe. Daňové priznanie právnických osôb, Daňové priznanie fyzických osôb ale aj Daňové priznanie motorových vozidiel otvoríte priamo v aplikácii eDANE alebo vo formáte XML načítate na stránku Finančnej správy.

 

Prehľad o stave zásob

Z pohybov na sklade ľahko vygenerujete hlásenie INTRASTAT o príjme a výdaji tovaru, ktoré elektronicky odošlete na portál Finančnej správy. Ak ste výrobca alebo distribútor elektrozariadení, poteší vás možnosť tlače recyklačného poplatku na faktúre.

Majetok pod palcom

Zaradenie a pohyby majetku evidujte na kartách dlhodobého majetku. Podnikový systém ONIX za vás do evidencie účtovných dokladov zaúčtuje jednotlivé pohyby aj účtovné odpisy.

Kontaktujte nás

ONIX vám okrem účtovníctva pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám prácu. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

KROS
Copy link