Menu
  1. CENKROS
  2. Mestá a obce

Riešenie pre mestá a obce

Potrebujete vytvárať rozpočty pre vaše zákazky alebo kontrolovať dodržiavanie rozpočtu, ktorý vám vytvoril projektant? Zefektívnite svoju prácu a zistite, či počas prípravy alebo oceňovania súťažných podkladov nedošlo k zmenám v zadaní. Vyhodnocujte súťaže jednoducho, rýchlo a bez chýb. Ceny si rýchlo skontrolujete a porovnáte s najrozšírenejšou databázou stavebných prác a materiálov CENEKON.

 

Mám záujemVyskúšať zadarmo

*Existujúcu licenciu CENKROS 4 si môžete aktualizovať v KROS účte.

Čo s programom CENKROS 4 získate?

ONIX: Dokonalý prehľad o firme v jednom systéme

Prehľad rastu cien stavebných materiálov

Percentuálne a grafické zobrazenie rastu cien v rozpočte

Rýchla kontrola a porovnanie cien

Aplikácia KROS Priebeh výstavby na komunikáciu počas realizácie

Všetky dokumenty a fotky na jednom mieste

CENKROS 4 pomáha už 85 mestám, obciam a VÚC

 

 

Cenníky stavebných prác a materiálov

Pomocou prehľadných a pravidelne aktualizovaných cenníkov rýchlo zistíte, čo všetko je zahrnuté v cene. Ľahko oceníte práce pre letnú a zimnú údržbu, opravy ciest a chodníkov, detské ihriská a fitnes prvky, čistenie konštrukcií, ochranu proti grafitom či dopravné značenia.

 

Porovnávajte ceny

Na pár klikov uvidíte, ako sa odlišujú ponukové ceny od cien v aktuálnej cenníkovej databáze. Rozdiely sú vyčíslené nielen jednotkovými hodnotami, ale aj percentuálne s grafickým znázornením.

 

Drahšie? Lacnejšie?

Rýchlo si zobrazíte napríklad len tie položky, ktoré sú výrazne drahšie alebo lacnejšie v porovnaní s aktuálnym cenníkom a dokážete promptne reagovať.

 

Vyhodnocujte súťaže rýchlo a bez chýb

Vytvorte zadanie z rozpočtu, ktoré vie oceniť akýkoľvek uchádzač. Jednotlivé ponuky dodávateľských prác vyhodnocujte rýchlo a efektívne pomocou modulu OFERTA.

 

Sledujte dodržiavanie rozpočtu

Priebežne po mesiacoch sledujte plnenie zmluvného rozpočtu spolu s prípadnými dodatkami vďaka prehľadnej aplikácii KROS Priebeh výstavby.

 

Odhaľte zmeny v zadaní

Počas vytvárania súťažných podkladov a pri komunikácii s projektantom sa vám zíde porovnanie rozpočtov pre rôzne varianty. Hneď uvidíte, čo sa oproti pôvodnej verzii zmenilo.

Online stavebníctvo

Kontrola realizácie stavebného diela a sledovanie plnenia zazmluvneného rozpočtu nie je ľahkou úlohou. Je pre vás dôležité mať prehľad o dianí na stavbe, financie pod kontrolou a všetky informácie rýchlo dostupné? Buďte s nami súčasťou revolúcie v online stavebníctve.

Vyskúšajte aplikáciu KROS Priebeh výstavby na efektívnu komunikáciu so stavebným dozorom aj dodávateľom stavebných prác a aplikáciu KROS Stavebné projekty, ktorá umožní s partnermi zdieľať dáta, dokumenty a informácie počas celého životného cyklu stavby.

Novinky zo stavebníctva

Mimoriadna databáza CENEKON (apríl 2024)

Mimoriadna databáza CENEKON (apríl 2024)

Prinášať vám aktuálne ceny je našou prioritou. Z toho dôvodu vydávame databázu s novými cenami štyrikrát ročne. Mimoriadne databázy sú k dispozícii všetkým zákazníkom, ktorí majú zakúpený prístup k programu CENKROS 4, resp. online riešenia KROS Stavebný rozpočet na 6...

Ako KROS Stavebný rozpočet pomáha elektrikárom?

Ako KROS Stavebný rozpočet pomáha elektrikárom?

Naceniť elektroinštalačné práce je teraz ešte jednoduchšie a rýchlejšie. Elektrikári, predstavte si, že dostanete dopyt na komplexnú elektroinštaláciu pre novostavbu. Klient očakáva rýchlu odpoveď. Vďaka KROS Stavebnému rozpočtu môžete okamžite vytvoriť cenovú ponuku,...

Doklady od KROSU už len elektronicky

Doklady od KROSU už len elektronicky

V KROSE radi veci zefektívňujeme a myslíme ekologicky, preto budú odteraz všetky doklady zasielané iba elektronickou formou. Nezabudnite si aktualizovať používateľské e-mailové adresy vo vašom KROS účte. Registrovanú e-mailovú adresu s administrátorskými právami za...

3 jednoduché kroky, ako získať viac stavebných zákaziek

3 jednoduché kroky, ako získať viac stavebných zákaziek

Patríte medzi profesistov, ktorým sa zákazky len tak hrnú a váš kalendár praská vo švíkoch? Gratulujeme. Vďaka dobrým referenciám máte o prácu postarané. Zväčša však získanie stavebnej zákazky nie je také jednoduché. Hlavne, ak sa uchádzate o zaujímavý projekt, na...

Výnimočná starostlivosť len pre vás

Žilina

  • 041/707 10 31
  • cenkros@kros.sk

Bratislava

  • 02/68 20 82 31
  • cenkros.ba@kros.sk

Košice

  • 055/633 98 71
  • cenkros.ke@kros.sk

Spišská Nová Ves

  • 053/429 76 31
  • cenkros.snv@kros.sk
KROS
O nás
Blog
Kontakty