Menu

Riešenie pre mestá a obce

Potrebujete vytvárať rozpočty pre vaše zákazky alebo kontrolovať dodržiavanie rozpočtu, ktorý vám vytvoril projektant? Zefektívnite svoju prácu a zistite, či počas prípravy alebo oceňovania súťažných podkladov nedošlo k zmenám v zadaní. Vyhodnocujte súťaže jednoducho, rýchlo a bez chýb. Ceny si rýchlo skontrolujete a porovnáte s najrozšírenejšou databázou stavebných prác a materiálov CENEKON.

 

Mám záujemVyskúšať zadarmo

*Existujúcu licenciu CENKROS 4 si môžete aktualizovať v KROS účte.

Čo s programom CENKROS 4 získate?

ONIX: Dokonalý prehľad o firme v jednom systéme

Prehľad rastu cien stavebných materiálov

Percentuálne a grafické zobrazenie rastu cien v rozpočte

Rýchla kontrola a porovnanie cien

Aplikácia KROS Priebeh výstavby na komunikáciu počas realizácie

Všetky dokumenty a fotky na jednom mieste

CENKROS 4 pomáha už 85 mestám, obciam a VÚC

 

 

Cenníky stavebných prác a materiálov

Pomocou prehľadných a pravidelne aktualizovaných cenníkov rýchlo zistíte, čo všetko je zahrnuté v cene. Ľahko oceníte práce pre letnú a zimnú údržbu, opravy ciest a chodníkov, detské ihriská a fitnes prvky, čistenie konštrukcií, ochranu proti grafitom či dopravné značenia.

 

Porovnávajte ceny

Na pár klikov uvidíte, ako sa odlišujú ponukové ceny od cien v aktuálnej cenníkovej databáze. Rozdiely sú vyčíslené nielen jednotkovými hodnotami, ale aj percentuálne s grafickým znázornením.

 

Drahšie? Lacnejšie?

Rýchlo si zobrazíte napríklad len tie položky, ktoré sú výrazne drahšie alebo lacnejšie v porovnaní s aktuálnym cenníkom a dokážete promptne reagovať.

 

Vyhodnocujte súťaže rýchlo a bez chýb

Vytvorte zadanie z rozpočtu, ktoré vie oceniť akýkoľvek uchádzač. Jednotlivé ponuky dodávateľských prác vyhodnocujte rýchlo a efektívne pomocou modulu OFERTA.

 

Sledujte dodržiavanie rozpočtu

Priebežne po mesiacoch sledujte plnenie zmluvného rozpočtu spolu s prípadnými dodatkami vďaka prehľadnej aplikácii KROS Priebeh výstavby.

 

Odhaľte zmeny v zadaní

Počas vytvárania súťažných podkladov a pri komunikácii s projektantom sa vám zíde porovnanie rozpočtov pre rôzne varianty. Hneď uvidíte, čo sa oproti pôvodnej verzii zmenilo.

Online stavebníctvo

Kontrola realizácie stavebného diela a sledovanie plnenia zazmluvneného rozpočtu nie je ľahkou úlohou. Je pre vás dôležité mať prehľad o dianí na stavbe, financie pod kontrolou a všetky informácie rýchlo dostupné? Buďte s nami súčasťou revolúcie v online stavebníctve.

Vyskúšajte aplikáciu KROS Priebeh výstavby na efektívnu komunikáciu so stavebným dozorom aj dodávateľom stavebných prác a aplikáciu KROS Stavebné projekty, ktorá umožní s partnermi zdieľať dáta, dokumenty a informácie počas celého životného cyklu stavby.

Novinky zo stavebníctva

Novoročná databáza CENEKON 2022

Novoročná databáza CENEKON 2022

Po mimoriadnej verzii databázy, ktorá vyšla v októbri 2021, vydávame novú databázu v programe CENKROS 4 aj v štandardnom januárovom termíne. Opäť v nej reagujeme na nestabilné ceny stavebných materiálov a súčasne prinášame množstvo nových technológií, ktoré vám...

Databáza CENEKON prichádza s mimoriadnou verziou

Databáza CENEKON prichádza s mimoriadnou verziou

Rok 2021 je z hľadiska nárastu cien stavebných materiálov veľmi nestabilný. Rozhodli sme sa preto pripraviť pre vás novú databázu, ktorá tu predtým ešte nebola. Ide o mimoriadnu kvartálnu verziu, kde sú zohľadnené cenové pohyby oproti poslednej verzii, ktorú sme...

Aktuálny stav cien stavebných materiálov na trhu

Aktuálny stav cien stavebných materiálov na trhu

Od vydania nášho posledného článku ste mnohí z vás mohli registrovať zvýšenie cien polotovarov v dôsledku rastu cien základných surovín, ako je drevo, oceľ, meď, ropa a iné.Navýšenie cien vstupného materiálu sa priamo dotklo jeho pridruženej...

Hrajte o softvéry v hodnote 9000 eur

Hrajte o softvéry v hodnote 9000 eur

To, že krosácke softvéry sú super, ste už určite počuli. Presvedčte sa však o tom na vlastnej koži. Teraz sa to naozaj oplatí. Pripravili sme pre vás akciu, ktorá vám výrazne zjednoduší podnikanie. Nielenže si bezplatne vyskúšate to najlepšie zo softvéru, čo na...

Výnimočná starostlivosť len pre vás

Žilina

  • 041/707 10 31
  • cenkros@kros.sk

Bratislava

  • 02/68 20 82 31
  • cenkros.ba@kros.sk

Košice

  • 055/633 98 71
  • cenkros.ke@kros.sk

Spišská Nová Ves

  • 053/429 76 31
  • cenkros.snv@kros.sk
KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link