Menu
  1. CENKROS
  2. Mestá a obce

Riešenie pre mestá a obce

Potrebujete vytvárať rozpočty pre vaše zákazky alebo kontrolovať dodržiavanie rozpočtu, ktorý vám vytvoril projektant? Zefektívnite svoju prácu a zistite, či počas prípravy alebo oceňovania súťažných podkladov nedošlo k zmenám v zadaní. Vyhodnocujte súťaže jednoducho, rýchlo a bez chýb. Ceny si rýchlo skontrolujete a porovnáte s najrozšírenejšou databázou stavebných prác a materiálov CENEKON.

 

Mám záujemVyskúšať zadarmo

*Existujúcu licenciu CENKROS 4 si môžete aktualizovať v KROS účte.

Čo s programom CENKROS 4 získate?

ONIX: Dokonalý prehľad o firme v jednom systéme

Prehľad rastu cien stavebných materiálov

Percentuálne a grafické zobrazenie rastu cien v rozpočte

Rýchla kontrola a porovnanie cien

Aplikácia KROS Priebeh výstavby na komunikáciu počas realizácie

Všetky dokumenty a fotky na jednom mieste

CENKROS 4 pomáha už 85 mestám, obciam a VÚC

 

 

Cenníky stavebných prác a materiálov

Pomocou prehľadných a pravidelne aktualizovaných cenníkov rýchlo zistíte, čo všetko je zahrnuté v cene. Ľahko oceníte práce pre letnú a zimnú údržbu, opravy ciest a chodníkov, detské ihriská a fitnes prvky, čistenie konštrukcií, ochranu proti grafitom či dopravné značenia.

 

Porovnávajte ceny

Na pár klikov uvidíte, ako sa odlišujú ponukové ceny od cien v aktuálnej cenníkovej databáze. Rozdiely sú vyčíslené nielen jednotkovými hodnotami, ale aj percentuálne s grafickým znázornením.

 

Drahšie? Lacnejšie?

Rýchlo si zobrazíte napríklad len tie položky, ktoré sú výrazne drahšie alebo lacnejšie v porovnaní s aktuálnym cenníkom a dokážete promptne reagovať.

 

Vyhodnocujte súťaže rýchlo a bez chýb

Vytvorte zadanie z rozpočtu, ktoré vie oceniť akýkoľvek uchádzač. Jednotlivé ponuky dodávateľských prác vyhodnocujte rýchlo a efektívne pomocou modulu OFERTA.

 

Sledujte dodržiavanie rozpočtu

Priebežne po mesiacoch sledujte plnenie zmluvného rozpočtu spolu s prípadnými dodatkami vďaka prehľadnej aplikácii KROS Priebeh výstavby.

 

Odhaľte zmeny v zadaní

Počas vytvárania súťažných podkladov a pri komunikácii s projektantom sa vám zíde porovnanie rozpočtov pre rôzne varianty. Hneď uvidíte, čo sa oproti pôvodnej verzii zmenilo.

Online stavebníctvo

Kontrola realizácie stavebného diela a sledovanie plnenia zazmluvneného rozpočtu nie je ľahkou úlohou. Je pre vás dôležité mať prehľad o dianí na stavbe, financie pod kontrolou a všetky informácie rýchlo dostupné? Buďte s nami súčasťou revolúcie v online stavebníctve.

Vyskúšajte aplikáciu KROS Priebeh výstavby na efektívnu komunikáciu so stavebným dozorom aj dodávateľom stavebných prác a aplikáciu KROS Stavebné projekty, ktorá umožní s partnermi zdieľať dáta, dokumenty a informácie počas celého životného cyklu stavby.

Novinky zo stavebníctva

Ako vidíme v KROSE digitalizáciu stavebníctva?

Ako vidíme v KROSE digitalizáciu stavebníctva?

Digitalizácia stavebníctva je v poslednom čase čoraz viac skloňovaná téma. Prispela k tomu najmä nová legislatíva, celkový vývoj technológií aj nové možnosti práce. To, že nám môže výrazne zjednodušiť život, si uvedomujeme aj v KROSE. Aký prínos pre nás má...

Nové funkcie v programe CENKROS 4

Nové funkcie v programe CENKROS 4

Letná verzia programu CENKROS 4 vám okrem novej databázy CENEKON prináša aj dve nové užitočné funkcie, s ktorými dokážete ušetriť množstvo času.Dohľadanie práce podľa materiálu Vytváranie rozpočtu v softvéri CENKROS 4 prebieha hlavne výberom a zápisom položky práce a...

Výnimočná starostlivosť len pre vás

Žilina

  • 041/707 10 31
  • cenkros@kros.sk

Bratislava

  • 02/68 20 82 31
  • cenkros.ba@kros.sk

Košice

  • 055/633 98 71
  • cenkros.ke@kros.sk

Spišská Nová Ves

  • 053/429 76 31
  • cenkros.snv@kros.sk
KROS
O nás
Blog
Kontakty