Menu

Riešenie pre
mestá a obce

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem riešenia pre mestá a obce pomôže aj s ďalšími povinnosťami. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte na 30 dní zadarmo všetky funkcie, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Potrebujete vytvárať rozpočty pre vaše zákazky alebo kontrolovať dodržiavanie rozpočtu, ktorý vám vytvoril projektant? Zefektívnite svoju prácu a zistite, či počas prípravy alebo oceňovania súťažných podkladov nedošlo k zmenám v zadaní.

Vyhodnocujte súťaže jednoducho, rýchlo a bez chýb. Ceny si rýchlo skontrolujete a porovnáte s najrozšírenejšou databázou stavebných prác a materiálov CENEKON.

Nová generácia databázy CENEKON obsahuje množstvo položiek zameraných špeciálne pre potreby miest, obcí a krajov. Nájdete v nej položky pre letnú a zimnú údržbu, opravy ciest a chodníkov, detské ihriská a fitnes prvky, čistenie konštrukcií, ochrana proti grafitom, dopravné značenia a mnohé ďalšie.

Databáza je intuitívna a prehľadná. Položky v nej sú pravidelne aktualizované a dopĺňané. Základ tvoria smerné položky konštrukcií a materiálov, ktoré neobsahujú v popise ani v rozbore komerčný názov ani žiadne obchodné označenia. Smerné položky sú v navigácii „Kompletné zobrazenie“ vzájomne previazané so svojimi komerčnými variantami. Dostanete tak rýchly prehľad o možnej dostupnej alternatíve pre cenové porovnanie medzi príbuznými položkami v cenníku prác a v cenníku materiálov.

 

Cenník stavebných prác aj služieb pre mestá

Oceňujte stavebné práce ale aj služby, ktoré mesto zabezpečuje. S databázou CENEKON oceníte napríklad aj zimnú a letnú údržbu, či nákup a opravy mobiliáru.

 

Zistite detaily o položkách

Vďaka databáze položiek prác a materiálov CENEKON rýchlo zistíte, čo všetko je zahrnuté v cene položky.

 

Odhaľte zmeny v zadaní

Počas vytvárania súťažných podkladov a pri komunikácii s projektantom sa vám zíde porovnanie rozpočtov pre rôzne varianty. Hneď uvidíte, čo sa oproti pôvodnej verzii zmenilo.

 

Vyhodnocujte súťaže rýchlo a bez chýb

Vytvorte zadanie z rozpočtu, ktoré vie oceniť akýkoľvek uchádzač. Jednotlivé ponuky dodávateľských prác vyhodnocujte rýchlo a efektívne pomocou modulu OFERTA.

 

Sledujte dodržiavanie rozpočtu

Postrážte si fakturované sumy. Vďaka automatizácii vždy viete, koľko je potrebné dodávateľovi uhradiť za zrealizované práce.

 

Spoľahnite sa na certifikát CENKROS 4

Zjednodušte si kontrolu zadaní. Spolupracujte s dôveryhodnými partnermi, ktorí majú certifikát CENKROS 4. Máte tak istotu, že oceňujú s aktuálnou cenníkovou databázou.

Aj pre vás je CENKROS 4 ako stvorený ak:

Z

Nemáte prehľad o cenách stavebných prác a materiálov.

Z

Súťažíte stavebné práce.

Z

Zabezpečujete letnú a zimnú údržbu, či údržbu ciest.

Z

Vyhodnocujete súťaže.

Z

Porovnávate ponuky so zadaním a kontrolujete jeho dodržiavanie.

Z

Sledujete zákazku v realizácii.

Náš tip

Objavte nové možnosti so stavebným softvérom CENKROS 4. Vyberte si z ďalších riešení, ktoré program ponúka. 

OFERTA

Či už ste investor alebo generálny dodávateľ, výberové konanie v CENKROSE 4 vyhodnotíte efektívne podľa zadaných kritérií.

RUSO

Pomocou rozpočtových ukazovateľov stavebných objektov rýchlo zistíte cenový odhad stavby porovnaním s inou stavbou.

Cloudové úložisko dát

 Bez inštalácie si jednoducho uložíte exporty rozpočtov, zálohy zákaziek či zmluvy. Zdieľajte ich s investormi, rozpočtármi a projektantmi.

KROS
Copy link