Menu
  1. CENKROS
  2. Mestá a obce

Riešenie pre mestá a obce

Potrebujete vytvárať rozpočty pre vaše zákazky alebo kontrolovať dodržiavanie rozpočtu, ktorý vám vytvoril projektant? Zefektívnite svoju prácu a zistite, či počas prípravy alebo oceňovania súťažných podkladov nedošlo k zmenám v zadaní. Vyhodnocujte súťaže jednoducho, rýchlo a bez chýb. Ceny si rýchlo skontrolujete a porovnáte s najrozšírenejšou databázou stavebných prác a materiálov CENEKON.

 

Mám záujemVyskúšať zadarmo

*Existujúcu licenciu CENKROS 4 si môžete aktualizovať v KROS účte.

Čo s programom CENKROS 4 získate?

ONIX: Dokonalý prehľad o firme v jednom systéme

Prehľad rastu cien stavebných materiálov

Percentuálne a grafické zobrazenie rastu cien v rozpočte

Rýchla kontrola a porovnanie cien

Aplikácia KROS Priebeh výstavby na komunikáciu počas realizácie

Všetky dokumenty a fotky na jednom mieste

CENKROS 4 pomáha už 85 mestám, obciam a VÚC

 

 

Cenníky stavebných prác a materiálov

Pomocou prehľadných a pravidelne aktualizovaných cenníkov rýchlo zistíte, čo všetko je zahrnuté v cene. Ľahko oceníte práce pre letnú a zimnú údržbu, opravy ciest a chodníkov, detské ihriská a fitnes prvky, čistenie konštrukcií, ochranu proti grafitom či dopravné značenia.

 

Porovnávajte ceny

Na pár klikov uvidíte, ako sa odlišujú ponukové ceny od cien v aktuálnej cenníkovej databáze. Rozdiely sú vyčíslené nielen jednotkovými hodnotami, ale aj percentuálne s grafickým znázornením.

 

Drahšie? Lacnejšie?

Rýchlo si zobrazíte napríklad len tie položky, ktoré sú výrazne drahšie alebo lacnejšie v porovnaní s aktuálnym cenníkom a dokážete promptne reagovať.

 

Vyhodnocujte súťaže rýchlo a bez chýb

Vytvorte zadanie z rozpočtu, ktoré vie oceniť akýkoľvek uchádzač. Jednotlivé ponuky dodávateľských prác vyhodnocujte rýchlo a efektívne pomocou modulu OFERTA.

 

Sledujte dodržiavanie rozpočtu

Priebežne po mesiacoch sledujte plnenie zmluvného rozpočtu spolu s prípadnými dodatkami vďaka prehľadnej aplikácii KROS Priebeh výstavby.

 

Odhaľte zmeny v zadaní

Počas vytvárania súťažných podkladov a pri komunikácii s projektantom sa vám zíde porovnanie rozpočtov pre rôzne varianty. Hneď uvidíte, čo sa oproti pôvodnej verzii zmenilo.

Online stavebníctvo

Kontrola realizácie stavebného diela a sledovanie plnenia zazmluvneného rozpočtu nie je ľahkou úlohou. Je pre vás dôležité mať prehľad o dianí na stavbe, financie pod kontrolou a všetky informácie rýchlo dostupné? Buďte s nami súčasťou revolúcie v online stavebníctve.

Vyskúšajte aplikáciu KROS Priebeh výstavby na efektívnu komunikáciu so stavebným dozorom aj dodávateľom stavebných prác a aplikáciu KROS Stavebné projekty, ktorá umožní s partnermi zdieľať dáta, dokumenty a informácie počas celého životného cyklu stavby.

Novinky zo stavebníctva

Dôveruj ale preveruj, alebo ako efektívne na kontrolu výmer

Dôveruj ale preveruj, alebo ako efektívne na kontrolu výmer

Poznáte ten slastný pocit, keď konečne odovzdáte rozpočet. Všetko pomerané, zapísané, odoslané a ide sa ďalej. Príde ďalší projekt a vaša myseľ je už niekde inde. No o pár týždňov či mesiacov sa ozve investor s otázkou: Odkiaľ si dostal toto číslo? Ako si to...

3 najčastejšie problémy rozpočtárov a ich riešenie

3 najčastejšie problémy rozpočtárov a ich riešenie

Odmerať, zapísať, vypočítať. Hlavne sa nepomýliť. O tom, že aj malá chybička môže znamenať veľké komplikácie, by vedel rozprávať nejeden rozpočtár i projektant.Veľká časová náročnosť Spracovanie výkazu výmer zaberie more času a vyžaduje si...

Dôležité zmeny v novoročnej databáze CENEKON 2023

Dôležité zmeny v novoročnej databáze CENEKON 2023

Novoročná databáza CENEKON nie sú len nové technológie, materiály a nový cenník Geodetické a kartografické práce. Okrem týchto noviniek vám prinášame aj aktualizáciu číselníka profesií a sadzieb doplnkovej mzdy, mzdových nákladov a strojov.[showmodule...

Výnimočná starostlivosť len pre vás

Žilina

  • 041/707 10 31
  • cenkros@kros.sk

Bratislava

  • 02/68 20 82 31
  • cenkros.ba@kros.sk

Košice

  • 055/633 98 71
  • cenkros.ke@kros.sk

Spišská Nová Ves

  • 053/429 76 31
  • cenkros.snv@kros.sk
KROS
O nás
Blog
Kontakty