Menu

Riešenie pre projektantov a rozpočtárov

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem riešenia pre projektantov pomôže aj s ďalšími povinnosťami. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte na 30 dní zadarmo všetky funkcie, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Ľahko vytvoríte výkazy výmer alebo zostavíte rozpočty a zadania aj s harmonogramom stavebných prác. Ak ste živnostník alebo menší dodávateľ stavebných prác, riešenie vám pomôže pri orientácii v cenách a tvorbe cenových ponúk pre klienta.

 

Rozpočet k stavbe

Vytvorte položkový rozpočet alebo kvalitnú cenovú ponuku rýchlo a bez chýb. Pomôže vám rozsiahla databáza stavebných prác a materiálov CENEKON. Pri tvorbe rozpočtu zostavíte prehľadný výkaz výmer a zaznamenáte si výpočet priamo do položky rozpočtu.

 

Ponuka, ktorá sa neodmieta

Dizajn je dôležitý a profesionálna cenová ponuka je vizitkou každej stavebnej firmy. S CENKROSOM 4 vytvoríte modernú ponuku so všetkými náležitosťami. Samozrejmosťou je logo vašej firmy alebo zľavy na cenovej ponuke. 

 

Import zadania na pár klikov

Nebaví vás zdĺhavý import rozpočtu? S CENKROSOM 4 nahráte rozpočty bez cien na pár klikov. Stačí len vybrať súbor a program automaticky nastaví všetky potrebné údaje pre import. Nahratý rozpočet potom jednoducho oceníte pomocou aktualizácie rozpočtu.

 

Aktualizácia rozpočtu bez cien

Vďaka doplneniu orientačných cien do položiek máte predstavu o cene zákazky za pár sekúnd. Získate ďalšie cenné informácie o hmotnosti materiálov, normohodinách a rozboroch položiek. Program vás upozorní na rozdiely v popisoch oproti cenníkovým databázam a na necenníkové položky.

 

Jednoduché úpravy cien

Upravujte si ceny tak, ako vám vyhovuje. Jednotlivo, či so zľavou na položky. Dvoma klikmi si cenu prispôsobíte na konkrétnu sumu, či už pre celú zákazku alebo len vybrané časti. Ceny môžete upravovať aj za stavbu s viacerými objektmi.

 

Aktuálna databáza stavebných prác a materiálov

Vyhľadávanie položiek v databáze stavebných prác a materiálov nebolo nikdy jednoduchšie. Položky si jednoducho dohľadáte pomocou obsahu, kódu alebo popisu. Vďaka spoločnému triedniku presne viete, čo je zahrnuté v cene položky. Rýchlo oceníte aj verejné a eurofondové zákazky.

Aj pre vás je zostava Projektant ako stvorená ak:

Z

Zostavujete rozpočet na základe projektovej dokumentácie.

Z

Potrebujete položky prác, materiálov a orientačné ceny.

Z

Chcete vytvárať rôzne varianty rozpočtov.

Z

Oceňujete rozpočet bez cien od investora alebo dodávateľa.

Z

Potrebujete jednoducho upravovať ceny celej stavby.

Z

Riešite komplexné obnovy bytových a rodinných domov.

Náš tip

Objavte nové možnosti so stavebným softvérom CENKROS 4. Vyberte si z ďalších riešení, ktoré program ponúka. 

RUSO

Pomocou rozpočtových ukazovateľov stavebných objektov rýchlo zistíte cenový odhad stavby porovnaním s inou stavbou.

Cloudové úložisko dát

 Bez inštalácie si jednoducho uložíte exporty rozpočtov, zálohy zákaziek či zmluvy. Zdieľajte ich s rozpočtármi, projektantmi alebo investormi.  

BIM

Spoznajte nový prístup k príprave, riadeniu a kontrole výstavby. Vyskúšajte platformu KROSbuild s webovým úložiskom dát a zdieľaním súborov.

KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link