Menu

Spoznajte platformu
KROSbuild

Zdieľajte dáta k vašim projektom s ostatnými účastníkmi a majte ich vždy dostupné online. Objavte novú platformu KROSbuild s webovou aplikáciou prehliadač BIM.

Prihlásiť sa Vytvoriť účet

Ako to funguje?

V novej platforme KROSbuild jednoducho oceníte BIM model stavby v prepojení s CENKROSOM 4 a ceny odošlete späť do BIM modelu.

Aké aplikácie na vás v KROSbuilde čakajú?

Aby vám práca na stavebnej zákazke išla ako po masle, sú súčasťou platformy aplikácie, ktoré spoluprácu nad dátami podporujú a zefektívňujú.

Cloudové úložisko KROSbuild

Spravujte dáta k stavbám prehľadne v online úložisku. Zabudnite na inštalácie, stačí len prístup na internet. V KROSbuilde poľahky uložíte 2D výkresy, 3D modely, fotodokumentáciu či exporty rozpočtov a zdieľate ich s rozpočtármi projektantmi aj investormi. Viac info.

Prehliadač 2D výkresov

Ste na stavbe a potrebujete si rýchlo zistiť nejaký údaj z výkresu? S KROSbuildom je to hračka. Nahrajte si výkres do cloudového úložiska KROSbuild a prehliadajte výkresy, uložené vo formátoch PDF ale aj DWG.

Čo vám pomôže pri práci s BIM modelom?

Predstavte si dokonalú spoluprácu investora, projektanta, rozpočtára, zhotoviteľa a správcu budovy, ktorí si medzi sebou zdieľajú informácie o stavbe. Nie len, že si tak uľahčia prácu, ale získajú aj konkurenčnú výhodu.

Prehliadač BIM modelu

Prehliadač nabitý skvelými funkciami si obľúbite okamžite. Priblížte či skryte si časť modelu alebo si zobrazte informácie o vlastnostiach jednotlivých častí stavby.

Spracovanie rozpočtu z BIM modelu

Oceňte BIM model jednoducho a eliminujte chyby pri spracovaní výkazu výmer. V prepojení s CENKROSOM 4 pohodlne pripravíte cenu stavby, rozdelenú na jednotlivé časti podľa modelu. Viac info.

Odoslanie cien späť do BIM modelu.

Vyrozpočtované ceny z CENKROSU 4 jednoducho odošlete do BIM modelu a získate prehľad cien pre jednotlivé konštrukcie.

Chcete spoznať BIM v platforme KROSbuild?

Kontaktujte nás

KROS
Copy link