Menu
Zadarmo do konca roka

Elektronické bločky a faktúry v OMEGE

Účtovníctvo 21. storočia

Využite rýchle účtovanie dokladov s automatickým načítaním do OMEGY. Potrebujete poradiť? Napíšte nám.  Zadajte názov vašej firmy  Zadajte vaše meno  Zadajte telefónne číslo  Zadajte váš e-mail
  Čo by ste povedali na účtovníctvo bez manuálneho prepisovania dokladov? S technológiou QR kódu a umelou inteligenciou to pôjde.

  QR kód zabezpečí 100 % načítanie údajov z bločkov a ich nahratie do Evidencie účtovných dokladov. Umelá inteligencia sa učí čítať vaše faktúry, rozoznávať jednotlivé údaje a posiela ich priamo do OMEGY.

  S letom prichádza horúca novinka OMEGY. Automatické účtovanie bločkov pomocou QR kódu so stopercentnou úspešnosťou načítania údajov. Teraz ju môžete vyskúšať až na 6 mesiacov zadarmo.

   

  Šetrite čas

  Elektronické bločky a faktúry vám ušetria 80 % času, ktorý by ste strávili ručným prepisovaním údajov z faktúr či pokladničných dokladov. Namiesto rutinného nahadzovania venujte svoj čas rodine, priateľom či svojim koníčkom.

   

  Zjednodušte si prácu

  Automatické spracovanie dokladov dá navždy stopku ručnému prepisovaniu. Mravčia práca s bločkami či faktúrami bude minulosťou. Už sa vám nestane, že sa pomýlite v čísle kontrolného výkazu alebo pri zadávaní dátumov, sumy či iných číselných údajov.

   

  Zoznámte sa s technológiami

  QR kód na bločku obsahuje všetky potrebné údaje. Jednoducho ho naskenujte mobilom a preneste do svojho elektronického šanónu. ELIS, umelá inteligencia, si poradí so širokou škálou faktúr. Ak aj nejaký doklad sama nezvládne, viete ju to naučiť.

   

  Získajte prehľad v dokumentoch

  Po naskenovaní dokladov ich uvidíte priamo v účtovnom programe OMEGA. Získate tak prehľadný elektronický šanón, ktorý máte všade so sebou. A neváži ani za mak z toho, čo vaše doterajšie šanóny.

   

  Účtujte bez papierov

  Účtujte bločky a faktúry jednoduchým stiahnutím ich digitálnej verzie. Už od letnej verzie 24.50. Máte veľa dokladov toho istého druhu? Nezabudnite na šikovnú funkciu hromadné rozúčtovanie dokladov.

   

  Zaregistrujte sa

  Vytvorte si konto v KROS Fakturácii alebo použite existujúce konto a začnite doklady skenovať už dnes. Jednoducho si ich stiahnete v OMEGE. Pre ELIS stačí zaregistrovať sa do OMEGY a doklady zasielať na vygenerovaný e-mail.

  Ako to funguje v 5 krokoch

  Čo chcete nahrávať do OMEGY?

  Bločky

  Registrácia

  Vytvorte si konto v KROS fakturácii alebo použite existujúce.

  l

  Prihlásenie

  Prihláste sa do KROS fakturácie a otvorte aplikáciu Bločky.

  i

  Bločky

  Naskenujte cez QR kód všetky doklady.

  Načítanie údajov

  QR kód rozozná a načíta 100% údajov z bločkov.

  Stiahnutie dokladov do OMEGY

  V OMEGE si načítané bločky jednoducho stiahnete.

  Faktúry cez ELIS

  Registrácia

  Zaregistrujete sa v programe.

  E-mail

  Vygenerujeme vám e-mailovú adresu, na ktorú budete posielať doklady.

  Faktúry

  Na vygenerovanú e-mailovú adresu pošlete faktúry.

  Vyťaženie údajov

  ELIS rozpozná a vyťaží údaje z faktúr.

  Stiahnutie dokladov

  Jedným klikom stiahnete doklady do OMEGY aj s originálom faktúry.

  TIP pre vás

  Inovácie do účtovných softvérov prichádzajú postupne, aj v spolupráci s účtovníkmi, ktorí sa neboja ich vyskúšať. Prečítajte si, ako služba ELIS pomáha firmám v účtovnom programe OMEGA.

  Prečítať

  Odpovede na najčastejšie otázky

  Koľko bločkov a faktúr môžem spracovať?

  Využite jedinečnú možnosť a nahrávajte faktúry a pokladničné doklady do konca roka neobmedzene. Stačí vám na to platný Balík podpory. Od 01. 01. 2022 bude možné službu Elektronické bločky a faktúry zakúpiť na jeden alebo 12 mesiacov. Doklady počas platnosti služby môžete vyťažovať bez obmedzení.

  Skončila mi platnosť Balíka podpory, môžem službu využívať aj naďalej?

  Službu Elektronické bločky a faktúry je možné využívať len s platnýmBalíkom podpory.

  Údaje z bločkov sa do OMEGY prenesú so 100 % presnosťou. Ako naučím ELIS vyťažovať faktúry v rovnakej kvalite?

  Kontaktujte nás. Sprístupníme vám rozhranie služby, v ktorom sa ELIS učí. Ukážeme vám, ako s ním pracovať a ELIS tak naučíte spracovávať vaše doklady oveľa presnejšie

  KROS
  Copy link