Menu
  1. CENKROS
  2. Investor

Riešenie pre investorov
a developerov

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem riešenia pre investorov a developerov pomôže aj s ďalšími povinnosťami. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte na 30 dní zadarmo všetky funkcie, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Komunikujete s projektantom alebo dodávateľom a chcete vysúťažiť čo najlepšiu cenu? Potom je pre vás zostava Investor v programe CENKROS 4 ako stvorená. Vhodná je aj pre menších dodávateľov, ktorí potrebujú postupne fakturovať zrealizované práce.

 

Pracujte s databázou prác a materiálov CENEKON

V cenníkoch nájdete komplexnú databázu stavebných prác a materiálov CENEKON. Môžete sa spoľahnúť, že komunikácia s projektantom prebehne hladko a bez komplikácií. Vaše zadanie jednoducho ocenia aj ostatné subjekty, ktoré sa zapoja do súťaže.
 

Kontrolujte alebo vytvárajte zadania

Vytvárajte položkové rozpočty, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou projektu. Vďaka cenníkom jednoducho skontrolujete rozpočet od projektanta. Samozrejmosťou je možnosť vytvoriť zadanie bez cien.

 

Vyberte najvýhodnejšiu ponuku

Vyberte toho pravého dodávateľa. Porovnajte si jeho cenu s inou ponukou alebo cenou od projektanta. Rýchlo zistíte, ktoré cenové ponuky sú príliš vysoké alebo podhodnotené. S pomocou modulu OFERTA porovnáte všetky ponuky naraz a na jednom mieste.
 

Sledujte dodržiavanie rozpočtu

Postrážte si fakturované sumy za zrealizované práce. Vďaka automatizácii vždy viete, koľko je potrebné dodávateľovi uhradiť za zrealizované práce. Sledujte zmeny počas realizácie, evidujte aj dodatky a nerealizované práce pre danú stavbu.
 

Spoľahnite sa na certifikát CENKROS 4

Zjednodušte si kontrolu zadaní. Spolupracujte s dôveryhodnými partnermi, ktorí majú certifikát CENKROS 4. Máte tak istotu, že oceňujú s aktuálnou cenníkovou databázou.
 

Pozrite sa na položky detailne

Zaujíma vás z čoho sa daná položka skladá? Všetky materiály, pracovníkov a stroje nájdete v rozbore položky. Rýchlo zistíte aj cenu nepriamych nákladov a zisku.

Aj pre vás je zostava Investor ako stvorená ak:

Z

Zložito vyberáte dodávateľa stavebných prác z množstva ponúk.

Z

Potrebujete porovnať cenu dodávateľa s cenami od projektanta.

Z

Chcete vedieť, čo je zahrnuté v položkách rozpočtu od projektanta.

Z

Sledujete priebeh realizácie, nezrealizované práce a dodatky za celú stavbu.

Z

Potrebujete rýchlo zistiť rozdiely po úprave zadania alebo doplnení rozpočtu.

Z

Vytvárate súpisy vykonaných prác a zmenové listy.

Náš tip

Objavte nové možnosti so stavebným softvérom CENKROS 4. Vyberte si z ďalších riešení, ktoré program ponúka. 

OFERTA

Či už ste investor alebo generálny dodávateľ, výberové konanie v CENKROSE 4 vyhodnotíte efektívne podľa zadaných kritérií.

RUSO

Pomocou rozpočtových ukazovateľov stavebných objektov rýchlo zistíte cenový odhad stavby porovnaním s inou stavbou.

Cloudové úložisko dát

 Bez inštalácie si jednoducho uložíte exporty rozpočtov, zálohy zákaziek či zmluvy. Zdieľajte ich s investormi, rozpočtármi a projektantmi.

KROS
O nás
Blog
Kontakty