Menu

Vyskúšajte pohodlné spracovanie účtovníctva a fakturácie
Je to výhodnejšie, ako externé účtovníctvo

m

Doklady máte u seba

Vyhnete sa problémom pri komunikácii a zhromažďovaní dokladov, ktoré posielate do externej firmy. Vždy sa rýchlejšie dostanete k vašim dokladom.
Z

Účtovanie je jednoduché

Rýchlo vytvoríte automatické vzory pre každý účtovný prípad, takže účtovanie zvládne aj začiatočník. Navyše, vaša účtovníčka pozná lepšie vašich partnerov.

Šetríte náklady a čas

Nič nemusíte tlačiť dvojmo a kopírovať pre externú firmu. Ušetríte desiatky telefonátov a hodín na cestovanie medzi firmami.

Podklady pre riadenie

Rýchlo si viete skontrolovať záväzky a pohľadávky, banku i pokladňu. Nemusíte čakať na odpoveď externej účtovníčky.

Vaše otázky radi zodpovieme na 041/707 10 59

Vyskúšajte program zadarmo

Najlepšia podpora na Slovensku

95 % zákazníkov odporúča OMEGU.

OMEGA je najlepšia! Aj mne bola doporučená. Dokonca, aj keď som si robila kurzy účtovníctva, iný program sme nepoužívali. Nie je viac čo dodať, odporučila by som ho každému.

Erika Šefčíková
ASN Services, s.r.o.

Omega je podľa môjho názoru najlepší program na účtovníctvo. Je prehľadná, je aktuálne prispôsobená zmenám legislatívy a niekedy mám pocit, že myslí za mňa 🙂 Spokojnosť nadovšetko. Nikdy by som nemenila.

Andrea Pavlinová
CA-Capital, s.r.o.

Používam OMEGU už takmer 20 rokov, vyhovuje mi po každej stránke - z účtovného z hľadiska, dizajnovo. Ovládanie programu je logické, s množstvom užitočných funkcií i v rámci jednotlivých modulov. Je to kvalitný a profesionálny program.

Ing. Alena Rošková
ÚFO Alena Rošková

Prívetivý a najmä fungujúci program, aktuálna legislatíva - ste vždy o krok pred požiadavkami praxe (výborne spracované výstupy). Podľa môjho názoru je Omega lepší program, ako akýkoľvek vytvorený na zákazku.

Katarína Füreková
Proeko

S Vašimi programami som veľmi spokojná, dobre sa v nich účtuje a hlavne, môžem sa spoľahnúť na legislatívnu pohodu.

p. Hletková

Práca s programom OMEGA je pre mňa relax a môžem povedať, že sa teším, keď si ho každé ráno otvorím a pracujem v ňom bez stresu a problémov.

p. Kútniková

KROS Academy

Videoškolenia

Vzdelávajte sa aj v pohodlí domova či vašej kancelárie. S videoškoleniami OMEGA na rôzne témy to ide aj online. Šetrite svoj čas a vzdelávajte sa, keď to vyhovuje vám.

Viac info

KROS Academy

E-booky a príručky

Pripravujeme pre vás e-booky a príručky s informáciami k aktuálnym témam. Na jednom mieste nájdete spracované top témy s príkladmi z praxe.

Viac info

KROS Academy

Školenia

Na novú legislatívu vás pripravíme. V mestách po celom Slovensku vás prevedieme aktuálnymi témami. Program i legislatívu nájdete na jednom mieste.

Viac info

KROS
O nás
Blog
Kontakty