Menu
  1. ALFA plus
  2. Daňové priznania

Daňové priznania

Na daňové priznania viac nie ste sami. Všetko od daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby typu A aj B, až po daňové priznanie k dani z motorových vozidiel vyriešite na pár klikov v ALFE plus. Tlačivá môžete vytlačiť, uložiť alebo podať elektronicky na Finančnú správu SR.

 

Vyskúšajte zadarmoCenník

Sprievodca daňovým priznaním

Netrápte sa viac, do ktorého riadku daňového priznania uviesť vaše príjmy či výdavky. Pri výpočte dane z príjmov vám pomôže šikovný sprievodca, ktorý vás daňovým priznaním prevedie krok za krokom. Popasuje sa so všetkými tuzemskými príjmami, nie však s príjmami zo zahraničia a z kapitálového majetku.

Aktuálne tlačivá

Na ALFU plus sa môžete spoľahnúť. Vždy v nej nájdete aktuálne tlačivo k dani z príjmov typu A aj B, tlačivo k dani z motorových vozidiel, ako aj oznámenie o predĺžení lehoty na podanie daňového priznania.

Daňové priznanie typ B

Či už ste podnikateľ, živnostník, vediete jednoduché účtovníctvo, daňovú evidenciu alebo paušálne výdavky, podávate daňové priznanie typ B. Nezdaniteľné časti, daňový bonus aj daň z príjmov vypočíta a doplní program za vás.

Daňové priznanie typ A

Ak máte príjmy len zo zamestnania alebo z dohôd o pracovnej činnosti, vyplníte DPFO typ A. Stačí, ak zadáte sumy a ľahko zistíte, či máte daňový preplatok, nedoplatok, ale ste zaplatili daň v správnej výške.

Daňové priznanie motorových vozidiel

Máte firemné alebo súkromné auto v podnikaní? Daň za auto alebo tzv. „cestnú daň“, vypočítate v daňovom priznaní k dani z motorových vozidiel. O výpočty dane, zvýšenie alebo zníženie dane i preddavky na daň sa postará program.

ALFA plus vám okrem daňových priznaní pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte na 3 mesiace zadarmo všetky funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

 

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty