Menu
  1. ALFA plus
  2. Daňové priznania

Daňové priznania

Na daňové priznania viac nie ste sami. Všetko od daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby typu A aj B, až po daňové priznanie k dani z motorových vozidiel vyriešite na pár klikov v ALFE plus. Tlačivá môžete vytlačiť, uložiť alebo podať elektronicky na finančnú správu.

 

Vyskúšajte zadarmoCenník

Sprievodca daňovým priznaním

Netrápte sa viac zdĺhavým študovaním zákonov a návodov. Pri výpočte dane z príjmov vám pomôže šikovný sprievodca, ktorý vás daňovým priznaním prevedie krok za krokom.

Aktuálne tlačivá

Na ALFU plus sa môžete spoľahnúť. Vždy v nej nájdete aktuálne tlačivo k dani z príjmov typu A aj B, tlačivo k dani z motorových vozidiel, ako aj oznámenie o predĺžení lehoty na podanie daňového priznania.

Daňové priznanie typ B

Či už ste podnikateľ, živnostník, vediete jednoduché účtovníctvo alebo paušálne výdavky, podávate daňové priznanie typ B. Nezdaniteľné časti, daňový bonus aj daň z príjmov vypočíta a doplní program za vás.

Daňové priznanie typ A

Ak máte príjmy len zo zamestnania alebo z dohôd o pracovnej činnosti, vyplníte DPFO typ A. Stačí, ak zadáte niekoľko súm a ľahko zistíte, či máte daňový preplatok, nedoplatok, ale ste zaplatili daň v správnej výške.

Daňové priznanie motorových vozidiel

Máte firemné alebo súkromné auto v podnikaní? Daň za auto alebo tzv. „cestnú daň“, vypočítate v daňovom priznaní k dani z motorových vozidiel. O výpočty dane, zvýšenie alebo zníženie dane i preddavky na daň sa postará program.

ALFA plus vám okrem daňových priznaní pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte na 3 mesiace zadarmo všetky funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

 

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty