Menu
  1. ALFA plus
  2. Faktúry

Faktúry

V ALFE plus vytvoríte a odošlete profesionálne faktúry za pár minút. S vyplnením údajov vám pomôžu automatické funkcie, napríklad doplnenie klienta, produktu, nastavenie DPH, prednastavené texty. Vďaka ním nielen ušetríte čas, ale budete mať aj istotu, že faktúry sú vystavené správne.

 

Vyskúšajte zadarmoCenník

Fakturujte online s novou KROS Fakturáciou

Objavte novú generáciu online fakturácie. Vystavujte faktúry kedykoľvek a kdekoľvek priamo cez webový prehliadač na počítači, tablete či mobile.

Automaticky generovaný QR kód

Úhradu odoslanej faktúry odberateľovi uľahčíte vytlačením QR kódu na faktúre. Stačí vyplniť BIC/SWIFT na bankovom účte vo faktúre a program automaticky vygeneruje QR kód.

Automatické dopĺňanie údajov o partneroch

Informácie o zákazníkovi jednoducho doplníte do faktúry z registra firiem. Účtovný softvér ALFA plus má prístup k najväčšej firemnej databáze v SR. Stačí zadať niekoľko znakov a všetky údaje – názov, adresa, IČO a DIČ sú okamžite vyplnené.

Faktúry podľa vašich predstáv

Chcete sa odlíšiť od konkurencie? Faktúry viete prispôsobiť svojmu podnikaniu. Pridajte logo, pečiatku alebo si upravte vzhľad a zákazníci si vás lepšie zapamätajú.

Upomienky faktúr

V ALFE plus ľahko zistíte, či máte faktúry zaplatené a kto je neplatičom. Pripomenutie platby vyriešite upomienkou. Použiť môžete rôzne nastavenia, kedy sa má upomienka vystaviť, napr. po lehote splatnosti, konkrétny odberateľ, podľa sumy, k určitému dátumu.

Ďalšie zaujímavé funkcie

  • Vytvorenie faktúr podľa typov dokladu: tuzemsko, zahraničie, dobropis
  • Automatické nastavenie DPH podľa typu dokladu
  • Sledovanie platieb – zaplatené, nezaplatené a čiastočne zaplatené faktúry
  • Prepojenie faktúr s účtovníctvom a skladom
  • Nastavenie cudzej meny, zľavy
  • Tlač, zasielanie emailom, export
  • Import faktúr z KROS Fakturácie a OMEGY

ALFA plus vám okrem fakturácie pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte na 3 mesiace zadarmo všetky funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Fakturujte online

Jednoducho a rýchlo. Odkiaľkoľvek a kdekoľvek.

Vyskúšajte novú generáciu online fakturácie skôr než ostatní. Vystavujte faktúry na pár klikov, ľahko a bezpečne.

KROS
O nás
Blog
Kontakty