Menu
  1. ALFA plus
  2. Jazdy a cestovné príkazy

Jazdy a cestovné príkazy

Máte firemné alebo súkromné auto v podnikaní? V knihe jázd v ALFE plus nájdete vyčíslenú spotrebu pohonných látok ako aj paušálnu náhradu za použitie auta na služobnú cestu. Cestovné príkazy vytvoríte pohodlne z existujúcich jázd a vyúčtovanie už urobí program za vás.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Kniha jázd

V knihe jázd evidujete tuzemské a zahraničné jazdy pre firemné a súkromné autá. Databáza vzdialeností vám pomôže pri výpočte kilometrov a časov. V prehľadnej tlačovej zostave jednoducho zistíte skutočnú spotrebu vozidla, čerpanie, ceny PHL a náhrady za použitie vozidla.

Cestovné príkazy

Idete na služobnú cestu? V evidencii jednoducho vytvoríte cestovný príkaz, do ktorého môžete importovať vytvorené jazdy. Spoľahnúť sa môžete na automatické výpočty pri vyúčtovaní cestovných náhrad, stravného, vreckového a iných výdavkov. Vždy podľa platnej legislatívy.

ALFA plus vám okrem jázd a cestovných príkazov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu účtovného softvéru ALFA plus a vyskúšajte na 3 mesiace zadarmo všetky funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty