Menu

ELIS – automatické spracovanie dokladov

OMEGA Baliky Podpory

Objavte ELIS v nových Balíkoch podpory

Poznáte to, faktúry prichádzajú v rôznych formátoch a často sa ručne nahadzujú. Dokonca aj tie elektronické. To zaberá veľa času a stojí peniaze. Čo by ste povedali na účtovníctvo bez manuálneho prepisovania dokladov? Pre všetkých z vás, ktorí máte radi šikovné riešenia, ale aj pre milovníkov najnovších technológií, máme dobrú správu. V OMEGE chystáme veľkú novinku, ktorá vám uľahčí život a zjednoduší prácu s dokladmi.

Vitaj medzi nami ELIS

Už čoskoro dostane OMEGA šikovnú pomocníčku – aplikáciu, ktorá pomocou umelej inteligencie rozpozná a vyťaží údaje z faktúr a dáta pošle rovno do účtovného softvéru. Volá sa ELIS a narodila sa v pražskej technologickej firme ROSSUM.  

Čo je to vyťažovanie?

Vyťažovanie údajov z dokumentov je proces, ktorým z dokumentu vytiahneme podstatné údaje. Napríklad pri faktúre to môže byť jej označenie, splatnosť, názov dodávateľa, číslo účtu, variabilný symbol a suma.

Ako to funguje?

Je to jednoduché. Stačí sa zaregistrovať v OMEGE a aplikácia vám vygeneruje e-mailové konto, na ktoré budete posielať faktúry v PDF. Ak nemáte doklady v elektronickej podobe, stačí ich odfotiť mobilom alebo naskenovať. ELIS na pozadí údaje z dokladov automaticky rozpozná a naimportuje do OMEGY.

Aplikácia si poradí so širokou škálou faktúr. A keď už aj nejaký doklad nezvládne hneď, umelá inteligencia sa postará o to, aby sa ho doučila. ELIS sa dohovorí niekoľkými jazykmi. Okrem slovenčiny zvládne aj čestinu, angličtinu, nemčinu, či francúzštinu.

Aktualizácia

V júli si stiahnete najnovšiu verziu OMEGY.

Registrácia

Zaregistrujete sa v programe.

E-mail

Vygenerujeme vám e-mailovú adresu, na ktorú budete posielať doklady.

Faktúry

Pošlete faktúry.

Vyťaženie údajov

ELIS rozpozná a vyťaží údaje z faktúr.

Stiahnutie dokladov

Jedným klikom stiahnete doklady do OMEGY aj s originálom faktúry.

Láska na prvú faktúru

ELIS si rýchlo zamilujete. Vďaka automatickému spracovaniu dokladov, ktorá dá navždy stopku ručnému prepisovaniu, ušetríte kopec času aj nákladov. Už sa vám nestane, že sa pomýlite v čísle kontrolného výkazu alebo pri zadávaní iných údajov.

Po naimportovaní dát do OMEGY uvidíte priamo v doklade aj originálny dokument, podľa ktorého si jednoducho spustíte doúčtovanie. A to nie je všetko.

ELIS vám vytvorí prehľadný digitálny archív dokumentov. Keď si potrebujete údaje overiť, nemusíte strácať čas hľadaním v šanónoch a priamo v OMEGE si údaje skontrolujete.

Už čoskoro v letnej verzii OMEGY

Umelá inteligencia a najnovšie technológie prenikajú naplno aj do účtovníctva. Digitalizácia a automatizácia spracovania dokladov vám ušetrí veľkú porciu času. Ako si ELIS poradí v praxi, si už o chvíľu môžete vyskúšať. Aplikácia bude súčasťou júlovej verzie OMEGY. Tak čo, tešíte sa na leto?

Komentáre k článku:

Súvisiace témy k článku:
                                          
KROS
8 Shares
Copy link