Menu
  1. Nasleduj svoju vášeň

Príbehy úspešných podnikateľov

Prečítajte si e-book Nasleduj svoju vášeň. Inšpirujte sa príbehmi úspešných podnikateľov a získajte návod, ako k nim pridať ten svoj.

Čítať e-bookVypočuť audio

Prečo si prečítať túto knihu?

Spoznajte svet podnikania. Šikovné tipy, ako začať podnikať, vám dáme úplne zadarmo.

Nie ste spokojní so svojou prácou alebo sa bojíte zmeny? Nakopnite sa príbehmi úspešných podnikateľov.

Poradíme vám, ako ovládnete sociálne siete a rozbehnete svoje podnikanie.

Prečítate si bez cenzúry, čo vás môže v podnikaní milo či nemilo prekvapiť.

O autoroch

Martin Spano

Martin Spano

Počítačový vedec a popularizátor umelej inteligencie

Martin je počítačový vedec, spisovateľ, digitálny nomád a podnikateľ. Prednáša na technologických konferenciách a popularizuje umelú inteligenciu. Z tejto svojej vášne vybudoval prosperujúce podnikanie a podľa viacerých médií je najsledovanejším slovenským informatikom.


Marek Polic

Marek Polic

Člen predstavenstva KROSU

Marek je člen predstavenstva KROSU zodpovedný za riadenie ekonomických programov a služieb. Je nadšencom digitalizácie a umelej inteligencie. V KROSE si prešiel viacerými pozíciami a svoje vedomosti z praxe využíva v prospech zákazníkov. Chce prinášať riešenia, ktoré výrazným spôsobom uľahčia prácu a život podnikateľom.


Doprajte si viac času na podnikanie vďaka šikovným aplikáciám

Riadenie skladu online

KROS Sklad

Zásoby pod kontrolou. Jednoducho, bezpečne a online. Získajte prehľad o prijatom a predanom tovare, ako aj o stave vašich zásob. Aj na mobile. Nevypisujte položky ručne, šetrite čas vďaka prepojeniu skladu s faktúrami. Viac info.

KROS Fakturácia online

KROS Fakturácia

Vystavujte faktúry bez chýb, jednoducho, na pár klikov. Na počítači, tablete či mobile. Profesionálne faktúry v cudzom jazyku, dobropisy, upomienky, automatické párovanie platieb a jednoduché online platby už od 5,50 € mesačne. Viac info.

Appka na riadenie projektov

Fushky

Spoznajte novú webovú appku na plánovanie, riadenie a vyhodnocovanie projektov. Je intuitívna, jednoducho ovládateľná a vhodná naozaj pre každého. Nechajte svoje fušky zarábať a majte ich pod kontrolou. Viac info.

KROS Priebeh výstavby online

KROS Priebeh výstavby online

Priebeh výstavby prináša efektívnu komunikáciu s investorom, stavebným dozorom aj subdodávateľmi. Pripomienkujte a schvaľujte priebeh výstavby aj na diaľku. Viac info.

KROS
O nás
Blog
Kontakty