Menu

Importy, exporty

Situácie ako zmena softvéru, nové cenníky či spolupráca medzi dcérskymi firmami sú vždy náročné a vyžadujú presun veľkého množstva dát. Vďaka OMEGE to však zvládnete s noblesou. Pomocou šikovných funkcií zaevidujete aj stovky dokladov za pár minút.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Prechod z iného softvéru

Neuhradené pohľadávky a záväzky z minulých rokov, skladové karty, počiatočné stavy zásoby i číselník partnerov sú dáta, bez ktorých sa veru nezaobídete. Nezúfajte však. Jednoducho ich skopírujete do Excelu a pár klikmi prenesiete do OMEGY.

Import faktúr z iKROSU

Ak vystavujete online faktúry na počítači, tablete či mobile cez iKROS, so službou iKONEKT ich jednoducho stiahnete do programu OMEGA a zaúčtujete. Následne si pohodlne pozriete aktualizované manažérske prehľady.

Prenos dát medzi OMEGOU a e-shopom

Množstvo objednávok a rýchlo sa meniace zásoby v e-shope si užijete bez stresu. So službou INTEO prenesiete niekoľkými klikmi nové položky do e-shopu, upravíte predajnú cenu a zaktualizujete stav zásob. Objednávky si stiahnete do OMEGY a vytvoríte z nich faktúry.

OMEGA vám okrem importov a exportov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.
Vyskúšajte zadarmoCenník
KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link