Menu
  1. OMEGA
  2. Jazdy, cestovné príkazy

Jazdy a cestovné príkazy

Majte spotrebu pohonných látok a náklady na pracovné cesty pod kontrolou. V OMEGE novú jazdu alebo cestovný príkaz vytvoríte jednoducho už z existujúcich jázd. Nemusíte sa obávať duplicít. Program za vás kontroluje evidenciu osôb a automobilov v jazdách.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Kniha jázd

Nechajte počítanie na program. Či už jazdíte na firemných alebo súkromných automobiloch, v tuzemsku alebo v zahraničí, spotrebu pohonných látok a náhrad bude spoľahlivo pre každé auto počítať za vás. Nemáte poznačené ubehnuté kilometre a časy jednotlivých úsekov cesty? V tom prípade určite oceníte našu databázu vzdialeností.

OMEGA Vytvorenie Vykazov
Omega Fakturacia A Obchod 04

Sledovanie spotreby

Chcete zistiť rozdiel medzi skutočnou spotrebou pohonných látok a spotrebou podľa technického preukazu? Stačí urobiť uzávierku jázd za ľubovoľné obdobie. Údaje vám poslúžia na úpravu daňovo uznaných nákladov v DP PO.

Import jázd do cestovných príkazov

Vytvárajte cestovné príkazy rýchlo. V OMEGE to importom z evidencie jázd pôjde ako po masle. Program OMEGA vypočíta zákonom určené stravné a zohľadní vami zaevidované výdavky na pracovnej ceste.

OMEGA Import Vypisov
OMEGA Import cenníkov z Excelu

Výpočet náhrad, stravného a vreckového

S OMEGOU vždy poznáte náklady na pracovnú cestu. Ako podklad pri účtovaní vám poslúži cestovný príkaz. Spoľahnúť sa môžete na výpočet stravného a vreckového platného v jednotlivých štátoch. Používate na pracovné cesty súkromné vozidlo? Program vypočíta základné náhrady aj náhrady za pohonné látky.

OMEGA vám okrem jázd a cestovných príkazov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty