Menu
  1. OMEGA
  2. Práca v sieti, viac účtovníctiev

Práca v sieti, viac účtovníctiev

V OMEGE hravo spracujete aj viacero firiem. V jednej databáze môžete viacerí súčasne účtovať, fakturovať, predávať, či viesť sklad. Stačí jednotlivé počítače pripojiť do siete.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Lokálna sieť

Spracovávate veľké množstvo dokladov? OMEGA si s tým hravo poradí. V lokálnej sieti máte prístup k dátam z viacerých počítačov.

Omega Fakturacia A Obchod 02

Prístupové práva

Chráňte svoje dáta. Pri práci viacerých používateľov v tej iste databáze si môžete nastaviť meno a heslo. Každému z používateľov pritom môžete nastaviť obmedzený prístup do vybraných evidencií či k rôznym funkciám.

Účtovanie viacerých firiem

S OMEGOU môžete na jednom počítači pohodlne účtovať aj viacero firiem. Postará sa o to modul Multiverzia – viac účtovníctiev. Nie je nutné, aby si každá firma obstarávala vlastnú licenciu.

OMEGA Vytvorenie Vykazov
OMEGA Naklady Vynosy

Prepojenie pobočiek

Pracujte online s dátami z pobočiek roztrúsených po rôznych mestách. Stačí vám terminálové pripojenie a databáza na SQL Serveri. Správu programu a upgrady vyriešite na jednom počítači.

Hosting – dáta v Cloude

Chcete mať prístup k dátam kedykoľvek a z akéhokoľvek počítača? V OMEGE nájdete aj cloudové riešenie. Do počítača netreba nič inštalovať, všetky dáta máte vo svojom „cloudovom obláčiku“. Nemusíte kupovať drahý hardvér a zároveň budete mať postarané aj o správu programu, či zálohovanie dát.

OMEGA Funkcie Pre Hromadne Upravy

OMEGA na SQL

O stabilitu a ochranu dát sa postará SQL formát databázy. Pomocou funkcií SQL Servera nastavíte automatickú archiváciu, ktorá ani na minútu neobmedzí prácu používateľov programu. Bezpečnosť dát zvýšite obmedzenými prístupovými právami užívateľov k priečinkom s databázami.

OMEGA podvojné účtovníctvo vám okrem práci v sieti a viacerých účtovníctiev pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty