Menu
  1. OMEGA
  2. Zálohové faktúry

Zálohové faktúry

V OMEGE odpočítate prijaté aj poskytnuté preddavky v daňových dokladoch vždy správne podľa aktuálnej legislatívy. V programe nájdete šikovné riešenie aj pre zálohy v cudzej mene so zaúčtovaním kurzových rozdielov.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Vyúčtovanie preddavkov

V OMEGE na vás čakajú automatické vzory, ktoré vám pomôžu so zaúčtovaním daňových dokladov alebo konečnej faktúry s odpočítanými preddavkami. Môžete sa spoľahnúť na správne smerovanie dokladov do Daňového priznania DPH a Kontrolného výkazu DPH.

Odpočet záloh

V jednej vyúčtovacej faktúre odpočítate prijatý a zároveň vyfakturovaný preddavok. Faktúru rovno zapíšete do účtovníctva a vytlačíte prehľad všetkých vyfakturovaných preddavkov daného dokladu.

Sprievodca odpočtom preddavkov

Šikovný sprievodca vás prevedie krokmi na vysporiadanie prijatých preddavkov, vyfakturovaných preddavkov a konečných vyúčtovacích faktúr.

Vysporiadanie preddavkov

Daňové doklady k prijatým preddavkom, ktoré ešte neboli odpočítané vo vyúčtovacej faktúre OMEGA automaticky prenesie do ďalšieho roka. Po dodaní tovaru alebo služby preddavky jednoducho a rýchlo vysporiadate na faktúre aj v účtovníctve OMEGA.

OMEGA vám okrem práce so zálohovými faktúrami pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty