Cenníky CENEKON

Spoľahnite sa na viac ako 25 rokov skúseností. S cenníkmi od spoločnosti CENEKON vám práca pôjde ako po masle. V CENKROSE 4 si vyberiete z 2 typov cenníkov, v štruktúre TSKP a TSP.

Štandard na trhu

Vytvárajte rozpočty zrozumiteľné pre všetkých v procese výstavby. So spoločným triednikom všetci vedia, čo je zahrnuté v cene položky špecifikovanej kódom a popisom. Nájdite v cenníku, čo potrebujete. Pomôže vám intuitívne vyhľadávanie. Zjednodušte si tiež porovnanie a vyhodnotenie cenových ponúk.

TSKP – Triednik stavebných konštrukcií a prác

V tejto CENEKON databáze nájdete cenník viac ako 80 000 prác a cenník vyše 90 000 materiálov. Pre vnútrofiremné kalkulácie sa vám zídu kalkulačné zložky materiál, mzdy, stroje, réžie a zisk, ktoré sa tiež v databáze nachádzajú.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem stanovenia cien pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

TSP – Triednik stavebných prác

Spracujte rozpočtovú dokumentáciu efektívne pomocou novej metodiky. Databázu si obľúbite aj ak ste investor či projektant. Hravo s ňou zvládnete verejné obstarávanie.

Pre mestá a obce

Nezabudli sme ani na naše mestá a obce. Databáza obsahuje množstvo položiek zameraných špeciálne pre potreby miest, obcí a krajov. Či už je to letná a zimná údržba, opravy ciest a chodníkov, detské ihriská a fitnes prvky, čistenie konštrukcií, ochrana proti grafitom a mnohé ďalšie.

Najnovšie materiály a technológie

Stavebný softvér CENKROS 4 spolu s CENEKONOM ide s dobou a reaguje na zmeny v stavebníctve. V našich cenníkoch vždy vyberáte z aktuálnych technológií a materiálov.

Rozbor ceny položiek

Všetky položky prác sú zložené z rôznych materiálov, strojov a profesií, ktoré sú potrebné na ich realizáciu. S rozborom v CENKROSE 4 podrobne zistíte, čo je zahrnuté v orientačnej cene a ľahšie ju obhájite u investora. Upravte si rozbor podľa vlastnej potreby a vytvorte dobrý základ pri kalkulovaní. Jednoducho stanovte ceny materiálov, mzdy pracovníkov aj prenájom strojov.

Asistent rozpočtára

Či už ste skúsený používateľ alebo nováčik, oprieť sa môžete o Asistenta rozpočtára. Pri oceňovaní vám pomôže množstvo rozpočtových príkladov a rád.

Certifikát k programu CENKROS 4

Budujte dobré meno vašej spoločnosti a zabezpečte jej vyšší kredit vo vzťahu s obchodnými partnermi, zadávateľmi a investormi. S našim certifikátom preukážete používanie aktuálnych cenových úrovní. Zašleme vám ho bezplatne po každom obnovení Balíka podpory.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem stanovenia cien pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
Copy link