Menu
  1. CENKROS
  2. Cenová ponuka

Cenová ponuka

Ľahko vytvoríte cenové ponuky, ktoré predávajú – na úrovni, s logom firmy a v rovnakom, modernom šate. Cenu za celú stavbu si upravíte priamo v ponuke.

Jednoduchá práca s cenou

Cenu za stavbu si pohodlne upravíte priamo v cenovej ponuke. Stavbu uvidíte rozdelenú na jednotlivé objekty. Môžete tak dať zľavu alebo navýšiť cenu za celú stavbu naraz, alebo aj rôzne za konkrétne objekty. Vyčíslovanie zľavy nemá vplyv na zákazku, preto si dokážete modelovať rôzne situácie.

Široké možnosti nastavení

Cenovú ponuku naplníte rôznymi dátami. Priradíte napríklad logo firmy, všetky údaje o objednávateľovi a zhotoviteľovi, platnosť ponuky, trvanie prác i stručný popis zákazky.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem cenových ponúk pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Komplexný výstup

Výstupom cenovej ponuky je ponukový list, v ktorom sa objaví zľava definovaná v cenovej ponuke. Ďalšie časti cenovej ponuky sú rekapitulácia po objektoch a samotný rozpočet, ktorý je uvedený bez zľavy. Sami sa rozhodnete, čo klientovi poskytnete.

Import cenovej ponuky

Cenovú ponuku z PDF-ka poľahky nahráte do programu. CENKROS 4 automaticky rozdelí dokument na tabuľku a následne označí všetky riadky a stĺpce na import. Ušetríte tak hodiny času.

Prepojenie s kalkuláciou

Cenová ponuka vám ukáže aj maržu a zisk, ktorý môžete na stavbe očakávať. Ak si vykalkulujete vlastné náklady v module Kalkulácia nákladov, prenesú sa do cenovej ponuky informácie o výške priamych a celkových nákladov. Pri definovaní zľavy ihneď uvidíte, ako vám klesá alebo stúpa zisk.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem cenových ponúk pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty