Menu
  1. CENKROS
  2. Kalkulácia nákladov

Kalkulácia nákladov

S CENKROSOM 4 máte náklady pod kontrolou. Získajte prehľad o nákladoch ešte pred realizáciou zákazky a generujte zisk jednoduchšie.

Rozbor položky

Súčasťou každej kalkulácie je práca s rozborom položky. Jednotlivé rozbory obsahujú priame náklady ako materiály, stroje a profesie. Zahŕňajú však vždy aj cenu režijných nákladov a zisk za danú položku. Rozbor si v programe upravíte podľa potreby a získate tak reálnu predstavu o cene, za ktorú viete danú položku zrealizovať.

Oceňovacie podklady

Všetky priame náklady z rozborov položiek nájdete na jednom mieste. Pracujte s nimi hromadne a ušetrite kopec času pri kalkulovaní nákladov.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem kalkulácie nákladov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Kalkulačné vzorce

Výslednú cenu kalkulácie výrazne ovplyvňuje výška nepriamych nákladov, réžií a zisku. V CENKROSE 4 si ich upravíte podľa vlastných potrieb pomocou kalkulačného vzorca. Prácu vám uľahčia aj presne stanovené percentá réžií a zisku i spôsoby ich výpočtu.

Verzie kalkulácie

Vytvárajte rýchlo rôzne varianty kalkulácií. V CENKROSE 4 ich máte prehľadne zoradené a jednoducho ich navzájom porovnáte. Kedykoľvek sa pritom vrátite k prvotnej kalkulácii, ktorá aj pri vytváraní ďalších zostane nezmenená.

Limitka materiálov

Tlačovú zostavu so všetkými použitými materiálmi si zamilujete. Jednoducho ju zašlete akémukoľvek partnerovi na ocenenie a pracujete s reálnymi cenami materiálov.

Vlastné kalkulované ceny

Nerobte tú istú prácu dvakrát. Uložte si vykalkulované položky do vlastnej databázy. S funkciou Aktualizácia kalkulácie oceníte všetky položky vlastnými, v minulosti vykalkulovanými cenami na pár klikov.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem kalkulácie nákladov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty