Menu
  1. CENKROS
  2. Materiály online

Materiály online

Úplne nové možnosti pri oceňovaní získate s rozšírenou databázou materiálov priamo od výrobcov a predajcov.

Ceny od výrobcov a predajcov online

Už takmer 1 000 000 položiek materiálov od stavebnín a výrobcov z rôznych odvetví stavebníctva nájdete v rozsiahlej online databáze materiálov. Orientácia je veľmi jednoduchá vďaka prehľadnému zatriedeniu do kategórií. Z jednotlivých položiek sa okamžite prekliknete priamo do e-shopu alebo na stránky výrobcu, kde zistíte podrobné informácie o materiáloch a prípadné zľavy, ktoré práve výrobca či predajca poskytuje.

Priebežne aktualizované ceny materiálov

Cenníky sú pravidelné udržiavané zo strany výrobcov i predajcov. Priamo v cenníku vidíte, kedy bola posledná aktualizácia cien materiálov a dokážete rýchlejšie reagovať na zmeny cien na trhu.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem oceňovania s databázou materiálov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Aktívne dopĺňanie nových výrobcov

Vďaka aktuálnosti cenníkov a sortimentu jednotlivých výrobcov sa vám nemôže stať, že by ste do ponuky dali materiál, ktorý sa už nevyrába. Ihneď si dokážete zistiť, kedy bol cenník naposledy aktualizovaný.

Jednoduché objednávanie materiálu

Tvorba rozpočtu pomocou databázy Materiály online vám zjednoduší objednávky materiálu. Všetky materiály majú kódy priamo od výrobcov a vy tak máte zaručené, že dostanete ocenené presne to, čo potrebujete.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem oceňovania s databázou materiálov pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte 30 dní zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty