Menu
  1. CENKROS
  2. Porovnanie zákaziek

Porovnanie zákaziek

Objavte jedinečné nástroje na porovnávanie zákaziek v CENKROSE 4 a šetrite svoj čas. Porovnajte ceny dvoch zákaziek priamo v stavebnom softvéri. Vytvorte si rozdielový protokol so všetkými odlišnosťami medzi porovnávanými rozpočtami a stavbami.

Porovnanie cien s cenníkom

Porovnajte si položky aktuálne zobrazeného rozpočtu s vybranou cenníkovou databázou. CENKROS 4 doplní porovnávaciu cenu pre položky rozpočtu a ihneď vidíte rozdiely jednotkových aj celkových cien oproti cenníku.

Porovnanie cien s iným rozpočtom

Porovnávajte ceny aj s verziou rozpočtu inej zákazky. Stavebný softvér doplní porovnávaciu cenu k všetkým položkám aktuálneho rozpočtu, ktoré nájde v porovnávanom rozpočte.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem porovnania zákaziek pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Porovnanie zákaziek

Nová verzia rozpočtu počas realizácie stavby vás už nezaskočí. Použite funkciu Porovnanie zákaziek a zistite rozdiely v popisoch a množstvách dvoch stavieb, objektov či verzií rozpočtov. CENKROS 4 zohľadní aj chýbajúce a nové položky.

Porovnanie prác naviac

Aj vy ste sa už stretli počas realizácie stavby s novými požiadavkami na dielo, ktoré neboli dohodnuté v zmluve? Do programu CENKROS 4 ich pridáte ako dodatok. Investor vie rýchlo porovnať, či sú nové položky v súlade s rozpočtom platnej zmluvy. Pomôže mu funkcia Kontrola dodatkov, ktorá porovná položky dodatku so zvyškom stavby, prípadne s cenníkovou databázou.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem porovnania zákaziek pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty