Menu
  1. CENKROS
  2. RUSO

RUSO

Pomocou rozpočtových ukazovateľov stavebných objektov rýchlo získate predstavu, koľko finančných prostriedkov budete potrebovať na realizáciu stavby. Vytvárajte si vlastné rozpočtové ukazovatele z už zrealizovaných stavieb a ušetríte čas pri rýchlom ocenení podobných zákaziek.

Databáza RUSO

K dispozícii máte databázu s viac ako 1800 rozpočtovými ukazovateľmi, ktoré sú zotriedené podľa jednotnej klasifikácie stavebných objektov. Náklad jednotlivých ukazovateľov je aktualizovaný na každú cenovú úroveň až dvakrát do roka.

Rozpočtový ukazovateľ

Každý rozpočtový ukazovateľ predstavuje jeden realizovaný stavebný objekt, ktorého rozpočet je štruktúrovaný až do stavebných dielov. Rýchlo tak získate odhadovanú cenu napríklad pre zemné práce alebo zakladanie.

Spoznajte CENKROS 4

CENKROS 4 vám okrem databázy RUSO pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmo

Cenník

Často kladené otázky

Pozrite si, na čo sa najčastejšie pýtajú používatelia programu CENKROS 4.

KROS Academy

Máme pre vás kopec užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri práci. Vyberte si z ponuky školení, videonávodov alebo si dohodnite školenie na mieru.

Info KROS

Novinky v stavebníctve, tipy a dôležité informácie o zmenách v legislatíve nájdete priamo v programe. Ako prví sa dozviete aj o našich akciách a zľavách.

Balík podpory

S balíkom podpory si môžete CENKROS 4 aktualizovať a využívať službu HOTLINE. Doprajte si aj všetky prémiové funkcie.

Rýchly prepočet nákladu ukazovateľa

Zo zoznamu ukazovateľov si stačí zobraziť požadovaný objekt. Zadaním iného objemu obostavaného priestoru alebo zastavanej plochy urobíte rýchly prepočet nákladu ukazovateľa a zároveň zistíte približnú cenu zákazky.

Informácie na jednom mieste

Všetky informácie nájdete na jednom mieste. Ukazovateľ obsahuje okrem výšky nákladu, počtu mernej jednotky aj všeobecné technické informácie a obrázok pôdorysu, či rezu.

Vlastná databáza ukazovateľov

Vytvorte si vlastné rozpočtové ukazovatele z vašich stavieb. V budúcnosti vám pomôžu rýchlo oceniť podobné zákazky.

Uvažujete nad programom CENKROS 4?

CENKROS 4 vám okrem rozpočtových ukazovateľov stavebných objektov (databáza RUSO) pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšať zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty