KROS Academy
Vzdelávanie s daňovou poradkyňou

Posledné mesiace ukázali, že veľké veci sa dajú robiť aj z domu. Tak je to aj so vzdelávaním. Vstúpte s nami do sveta online vzdelávania. Prinášame spoľahlivé legislatívne informácie od daňovej poradkyne priamo k vám domov.

Ako na odpočítateľné a pripočítateľné položky

Záznam z webinára

  • Trvanie: 2,5 hodiny
  • Cena: 39 € (46,80 s DPH)

Základ dane nie je to isté ako výsledok hospodárenia. Ako ovplyvní základ dane transférové oceňovanie, nájomné, provízie či pokuty?

Netrápte sa legislatívou sami a spoľahnite sa na nás. Najžiadanejšie legislatívne školenie z Legislatívnej TOUR v predaji teraz aj samostatne. Okrem videoškolenia získate materiál plný príkladov z praxe. Viac info.

Kúpiť videozáznam

Opravné položky
a odpis pohľadávok

Záznam z webinára

  • Trvanie: 2,5 hodiny
  • Cena: 39 € (46,80 s DPH)

Ako správne na pohľadávky, ktoré vám dlžník nezaplatil a pravdepodobne už ani nezaplatí? Na základe množstva otázok k tejto téme sme pripravili nové legislatívne videoškolenie.

Cieľom je zorientovať sa v náročnej problematike opravných položiek a odpisu pohľadávok z pohľadu účtovníctva a dane z príjmov. Aby vám opravné položky a odpis pohľadávok viac nerobili vrásky. Viac info.

Kúpiť videozáznam.

Daňová poradkyňa odpovedá: Odpovede na otázky z konferencie Daňové priznanie 2020

E-book

  • Počet strán: 20 strán
  • Cena: 20 € (24 s DPH)

Dostali ste od štátu príspevok prvej pomoci? Ako takéto príspevky účtovať a ako sa zobrazia v daňovom priznaní? Alebo sa trápite s inými dotáciami? Aj na tieto otázky Vám prinášame odpovede priamo od daňovej poradkyne a audítorky.

Prečítajte si, ako postupovať pri majetku, ktorý sa prenajíma len z časti, čo s osobným automobilom používaným aj na súkromné účely z pohľadu odpisov a z pohľadu PHL, ale aj to, či je potrebné robiť opravné položky k zásobám ležiacim na sklade.

Všetky odpovede nájdete na jednom mieste. V novom e-booku nájdete spracovaných viac ako 50 otázok, ktoré odzneli počas konferencie k Daňovému priznaniu PO 2020 na Legislatívnej TOUR.

Kúpiť e-book

Lektorka

Ing. Katarína Synáková

Ing. Katarína Synáková

daňová poradkyňa

Dane a účtovníctvo sú neodmysliteľnou súčasťou jej profesijného života. Analyzuje zmeny v zákonoch, vysvetľuje a pripravuje podklady pre ich zapracovanie do ekonomických programov ALFA plus a OMEGA. Je odborným garantom pre legislatívny časopis KROS NEWS. Vždy od vás rada počuje, že na legislatívu v softvéroch od KROSU sa môžete spoľahnúť. V roku 2019 sa stala daňovou poradkyňou a členkou SKDP.


Z

Staňte sa pánom svojho času

Vzdelávajte sa z kancelárie alebo z pohodlia domova, keď vám to vyhovuje.
Z

Dostupné 24/7

Ku videoškoleniu máte prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
Z

Praktické a šikovné vzdelávanie

Videoškolenia spustíte aj na mobile alebo tablete, stačí mať prístup k internetu.
KROS
Copy link