KROS Academy:
Videoškolenie: Efektívna práca s rozpočtom

Robíte zmeny v rozpočte a zároveň chcete mať možnosť sa kedykoľvek vrátiť k pôvodnej verzii? Úpravy v rozpočte vám zaberajú veľa času a radi by ste ich robili efektívnejšie? Potrebujete si prispôsobiť tabuľku rozpočtu a zobrazenie údajov vaším potrebám?

Robiť chyby je ľudské a aj s nimi vám vie program pomôcť. Pozrite si video a úprava rozpočtu sa stane vašou obľúbenou činnosťou v programe CENKROS 4.

}

Trvanie

45 minút

Forma

Videoškolenie

Cena

29 € (34,80 € s DPH)

Školiteľ

Michal Mrmus

Vo videoškolení sa dozviete:

 

  • Import zadania/slepého rozpočtu.
  • Základné úpravy zákazky.
  • Ocenenie zadania cenníkovou databázou.
  • Ocenenie zadania inou zákazkou.
  • Vypracovanie cenovej ponuky.
  • Tlačové zostavy ponukového rozpočtu.

Odporúčania pre záujemcov:

Pre lepšie pochopenie súvislostí odporúčame ešte pred týmto videom pozrieť videoškolenie Ako jednoducho naimportovať akékoľvek zadanie alebo rozpočet a taktiež Rýchla cesta od zadania k cenovej ponuke.

Lektor

Michal Mrmus

Michal Mrmus

Konzultant stavebného softvéru CENKROS 4

Ako prehrať videoškolenie?

Prihláste sa do KROS účtu a v ľavom menu kliknite na ikonku “Videoškolenia”, vyberte zakúpené videoškolenie a zvoľte “Prehrať”. Ak ešte nemáte do KROS účtu prístup, bude vám zriadený po úhrade videoškolenia. 

Ak videoškolenie uhradíte vKROS účte kartou alebo internetbankingom, môžete videoškolenie sledovať behom niekoľkých minút. Pri úhrade formou predfaktúry, bude videoškolenie prístupné druhý pracovný deň po pripísaní platby na náš účet. 

KROS
Copy link