Menu
  1. KROS Academy
  2. Podujatia
  3. Bezplatná konferencia: Trendy v digitalizácii účtovníctva a miezd

Bezplatný záznam z konferencie:
Trendy v digitalizácii účtovníctva a miezd

9. apríl 2024 | 8:00 – 14:45 | Online

Digitálne účtovníctvo a mzdy nie sú len hudba budúcnosti. Krôčik po krôčiku sa stávajú každodennou súčasťou firiem. Prihláste sa na bezplatnú online konferenciu a napredujte v digitalizácii s nami.

Poradíme, ako nastaviť digitálne účtovníctvo s dôrazom na splnenie legislatívnych požiadaviek. Porovnáme, ako digitalizácia účtovných a mzdových procesov funguje na Slovensku a ako v Čechách. Predstavíme moderné online appky, ktoré výrazne uľahčujú spracovanie účtovníctva, daňového priznania, dochádzky či osobných dotazníkov v personalistike.

Pozrite si záznam z konferencie

Program konferencie

}

8:00 – 8:05

Otvorenie konferencie

}

8:05 – 9:05

Digitálne účtovníctvo v súlade s legislatívou

Ako nastaviť digitálne účtovníctvo, aby spĺňalo požiadavky zákona o účtovníctve, zákona o DPH a zákona o dani z príjmov? Dozviete sa od daňovej poradkyne, ktorá legislatívu vysvetlí aj cez odpovede na najčastejšie otázky z praxe. Nevyhnutnosťou pri digitálnom účtovníctve je napríklad interná smernica. Zistíte, čo všetko by mala obsahovať.

}

9:15 – 10:15

Diskusia: Súčasnosť a smerovanie digitalizácie účtovníctva a miezd na Slovensku a v Čechách

Digitalizácia účtovných a mzdových procesov je tu. Čo nám priniesla? Ako uľahčuje život? Kam smerujeme? Čo môžeme v blízkej dobe očakávať? Ako je to na Slovensku a ako v Čechách? O týchto a mnohých ďalších otázkach budú diskutovať Michal Hochman z Alvena a Branislav Vaculčiak z IndexPodnikateľa.

}

10:25 – 12:15

Digitálne podnikanie od A po Z

Posledné roky nám dokázali, že online svet prináša množstvo výhod. Pozrime sa spolu na to, ako môže uľahčiť podnikanie. Od e-shopu, cez celý obchodný proces, rýchly presun dokladov do účtovníctva až po ich archiváciu. S jednoduchým prehľadom o stave podnikania v reálnom čase. Bez papierov, telefonátov, či osobného kontaktu.

}

12:15 – 12:45

Obedná prestávka

}

12:45 – 13:30

Online dochádzka zamestnancov

Nebaví vás strácať čas prepisovaním dochádzky? Zoznámime vás s novou appkou KROS Dochádzka. Uľahčí, zrýchli a zefektívni vašu prácu a zabezpečí prístup k údajom 24/7. Samozrejme s jednoduchým prepojením na OLYMP.

}

13:35 – 13:50

Koniec ručnému prepisovaniu personálnych údajov

Manuálne prepisovanie personálnych údajov už dávno nie je v kurze. Ukážeme vám, ako funguje nová appka KROS Personálne dotazníky, ktorú si zamiluje každý personalista a mzdár. Osobný dotazník cez ňu ľahko odošlete zamestnancovi a vyplnené údaje hodíte jedným klikom do OLYMPU.

}

13:55 – 14:10

Daňové priznanie fyzických osôb online a bez chýb

Ste živnostník, zamestnanec alebo prenajímate nehnuteľnosť? Máme pre vás ďalšiu novú online appku KROS Daňové priznania. Preskúmajte s nami jej inovatívne funkcie a uľahčite si zostavenie daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb aj k dani motorových vozidiel. Predstavíme vám aj horúcu novinku – vyťažovanie údajov z tlačiva Potvrdenie o zdaniteľných príjmoch.

}

14:15 – 14:45

Vy sa pýtate, my odpovedáme

Využite priestor a posielajte nám svoje otázky počas celého online prenosu. Budeme sa im venovať v záverečnej polhodinke.

Náš tip

Digitálne účtovníctvo je realitou

Majte všetky dokumenty na jednom mieste. Objavte Digitálnu kanceláriu. 

Zistiť viac

Hostia konferencie

Ing. Katarína Bohdalová

Ing. Katarína Bohdalová

daňová poradkyňa

Radoslav Králik

Radoslav Králik

KROS

Mária Gašparíková

Mária Gašparíková

KROS

Michal Hochman

Michal Hochman

Alveno

Martina Stenchláková

Martina Stenchláková

KROS

Ingrida Baculíková

Ingrida Baculíková

KROS

Branislav Vaculčiak

Branislav Vaculčiak

IndexPodnikateľa

Zuzana Danišková

Zuzana Danišková

KROS

Erika Dingová

Erika Dingová

KROS

Zaujíma vás digitalizácia ekonomickej agendy? Pozrite si záznam z minuloročnej konferencie Digitálne účtovníctvo v praxi.

Registrácia

Prihláste sa a sledujte online konferenciu zdarma.


 

KROS a. s. spracúva vaše osobné údaje za účelom vybavenia vašej požiadavky a v rozsahu, ktorý je nevyhnutný pre riešenie požiadavky. Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi po dobu platnosti požiadavky a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac o ochrane osobných údajov.

KROS
O nás
Blog
Kontakty