Menu
  1. OLYMP
  2. Výpočet miezd

Výpočet miezd v OLYMPE

Proces, ktorý sa vo firmách opakuje mesiac čo mesiac. Z času na čas zdanlivý stereotyp ovplyvní PN-ka, OČR alebo mimoriadna odmena. V evidencii Personalistika pokryjete pravidelné nastavenia a vo Výpočte mzdy už len doladíte detaily výplat.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Automatický výpočet daňového bonusu

Odložte kalkulačky a nechajte výpočet daňového bonusu na OLYMP. Pomôže vám aj tlačová zostava pre kontrolu výpočtu obsahujúca údaje pre výpočet daňového bonusu a uplatnený daňový bonus za zvolený mesiac.

Počítanie výplat

Výplaty na jeden klik nie sú len klišé. Zo zadaných zložiek mzdy v Personalistike sa automaticky vyplnia najdôležitejšie údaje aj vo výpočte. Prepočet priemeru na dovolenku alebo náhradu príjmu vypočíta mzdový softvér OLYMP za vás.

Stav výplaty

Dostávate podklady k mzdám počas celého mesiaca? So stavom výplat označíte výplatu ako priebežnú, finálnu alebo si vytvoríte akýkoľvek vlastný príznak (napr. pridaj odmenu), aby ste nemuseli na všetko myslieť.

Prevodné príkazy

Chcete zaplatiť všetky mzdové výdavky bez návštevy banky alebo ručného prepisovania položiek prevodného príkazu? Pre OLYMP žiaden problém.

Program OLYMP vám okrem výpočtu miezd pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty