Kredit na vzdelávacie aktivity: Obľúbená výhoda z Balíkov podpory

Vedeli ste o tom, že v rámci Balíkov podpory ŠTANDARD a PRÉMIUM sme pre vás pripravili okrem rôznych bonusových služieb aj kredit na TOP vzdelávacie aktivity? Ak máte niektorý z vyšších Balíkov podpory, je načase objaviť výhody, ktoré vám prinášame aj v podobe kreditu určeného na vzdelávacie aktivity.

TOP vzdelávacie aktivity

Samotné vzdelávanie je pre prácu účtovníka a mzdára dôležité a nevyhnuté, a to najmä kvôli častým legislatívnym zmenám. Počuli ste, že sa niečo zmenilo, no na internete je obrovské množstvo (niekedy aj mylných) informácií, z ktorých sa dá len ťažko vyčítať podstata zákonnej zmeny a jej dopad na prácu v programe. Práve v takejto situácii sú pre vás informácie cennejšie ako čokoľvek. Vieme, že hľadanie takýchto zmien zaberá veľa z vášho drahocenného času, preto vám dávame možnosť osvojiť si legislatívne zmeny a zapracovanie postupov do jednotlivých programov kedykoľvek, kdekoľvek a úplne zadarmo.

Stačí si len vybrať

TOP vzdelávacie aktivity, ktoré máte k dispozícií v rámci čerpania kreditu pri vyšších Balíkoch podpory, tvoria najmä publikácie, či už v elektronickej, alebo tlačovej podobe a taktiež videoškolenia a školenia. Pre programy OLYMP, OMEGA a ALFA plus si môžete zvoliť vzdelávacie aktivity, ktoré vás prevedú aktuálnymi legislatívnymi zmenami alebo situáciou v programe, ktorú potrebujete vyriešiť.

Pre program ALFA plus si môžete zvoliť napríklad publikácie, videoškolenia a webináre ako:

  • Praktický sprievodca DPH v jednoduchom účtovníctve
  • Top 7 funkcií pre bežné účtovanie
  • Zoznámte sa online s programom ALFA plus

Pre OLYMP:

  • Mzdy v čase pandémie COVID-19
  • Rozúčtovanie mzdových nákladov pre podvojné účtovníctvo
  • Výpočet miezd v OLYMPE

Pre OMEGU:

  • Najvýznamnejšie legislatívne zmeny od 1. 1. 2020
  • DPH v špecifických účtovných prípadoch
  • Lex korona – opatrenia v oblasti dane z príjmov

Kredit na vzdelávacie aktivity

Bonusovú službu určenú pre vyššie Balíky podpory vo forme kreditu na vzdelávacie aktivity máte k dispozícii počas celého obdobia platnosti Balíka podpory až do úplného vyčerpania kreditu. Výšku kreditu dostupného pre váš Balík podpory nájdete priamo v Zóne pre klienta, kde si viete jednotlivé vzdelávacie aktivity aj čerpať.

Pre OLYMP a OMEGU máte k dispozícii v rámci Balíka podpory ŠTANDARD kredit vo výške 100 € bez DPH. Pre program ALFA plus je to 50 € bez DPH.

V prípade, že ste si zakúpili Balík podpory PRÉMIUM, s programami OLYMP a OMEGA sa nemusíte v rámci vzdelávacích aktivít obmedzovať, pretože kredit, ktorý vám poskytneme, je bez obmedzení. Pre program ALFA plus získate kredit vo výške 100 € bez DPH.


Súvisiace témy k článku:
Komentáre k článku:
KROS
Copy link