Menu

Prečo milujeme blbuvzdorné riešenia?

Firma BENDR pôsobí ako veľkoobchod a maloobchod so satelitnou technikou na trhu už 8 rokov. Za tento čas si vďaka získavaniu certifikátov a predaju produktov oficiálne poskytujúcich televízne stanice získala dôveryhodnosť na trhu. Postupne rozšírila svoje portfólio o výrobu a distribúciu prijímačov vlastnej značky iNEOS s certifikátom Skylink Ready a najnovšie už aj hybridný box pre ORANGE.

Nájsť správny softvér nie je ľahké

Dôvodov na zmenu softvéru bolo viacero. Doba ide dopredu a aj v tejto firme bola snaha o inovácie. Responzívny web a program umožňujúci voľnosť by mali byť samozrejmosťou. Obmedzenia v predchádzajúcom programe boli neúnosné. Vytvorenie nového políčka s vlastnou hodnotou v ONIXE je hračka, rovnako ako aj automatické prenášanie údajov do e-shopu. Nastavenia filtrov a pohľadov na informácie v systéme je možné kedykoľvek prispôsobiť požiadavkám jednotlivých používateľov.

„Ak sme mali v predajni zákazníka a zistila sa chyba vo faktúre, jediné riešenie bolo vytvorenie dobropisu, čo zväčšovalo objem práce nám aj nášmu účtovníkovi. S ONIXOM chybný doklad jednoducho za pár sekúnd opravíme.“ 

Radovan Cifra

majiteľ spoločnosti, BENDR, s.r.o.

Pri rozhodovaní zvíťazila jednoduchosť

„Skúšali sme rôzne systémy – niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Keď som videl jednoduché rozhranie programu ONIX, hneď som si dohodol stretnutie s obchodným zástupcom, aby som sa dozvedel viac. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce,“ vysvetľuje majiteľ firmy BENDR.

Opýtali sme sa aj na to, čo najviac pri výbere softvéru pomohlo: “Jednoznačne odporúčam zozbierať si v rámci firmy všetky kľúčové požiadavky, ktoré by mal program obsahovať a dôkladne ich prekonzultovať v rámci obchodných stretnutí. A aj po nasadení programu vo firme byť v kontakte s dodávateľom, pretože rozvoj firmy neustále prináša nové nároky na systém.”

Splnil ONIX očakávania?

Práca s ONIXOM je u každého používateľa iná, rovnako ako ich pracovné náplne. Aj napriek tomu je vďaka programu možná vysoká miera zastupiteľnosti. Ak je potrebné vytvoriť objednávku a daný zamestnanec je na dovolenke, ktokoľvek iný dokáže veľmi rýchlo prísť na to, čo treba urobiť.

“V ONIXE je to jednoduché. Kolega to nazýva blbuvzdorné. A presne to ONIX je, čo je super.”

BENDR má smelé plány aj do budúcnosti

Vo firme BENDR nechcú zaostať za konkurenciou. Každý týždeň analyzujú situáciu na trhu a hľadajú nové cesty, kadiaľ ísť a ako sa priblížiť zákazníkovi. Jednou z nich je odovzdať mu objednaný tovar do 24 hodín bez potreby mať vlastný centrálny sklad. Do budúcna je víziou firmy okrem satelitnej techniky rozbehnúť aj online e-shop s elektronikou.

Aj vás očaril ONIX?

Radi vám o ňom povieme viac. Napíšte nám, čo vás zaujíma. Čoskoro sa ozveme, zodpovieme zvedavé otázky a ochotne poradíme. Nechce sa vám otázku písať? Zavolajte nám na 041/707 10 20.

Kontaktovať

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o., Veľkoobchodný predaj izolačných materiálov 

Skúšali sme rôzne systémy - niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o., Veľkoobchod s elektronikou

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o., Veľkoobchod so soľou

ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o., Záhradníctvo (maloobchod, e-shop)

Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, ale aj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr a objednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy a chyby systému riešené takmer okamžite. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Marek Greško
TITANS freelancers, Personálna agentúra

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o., Výroba kamenného obkladu

Zdieľať
Súvisiace témy k článku
KROS
O nás
Blog
Kontakty