Menu
  1. iKROS
  2. Nástupca iKrosu
Online aplikácia

iKROS má nástupcu:
KROS Fakturáciu

Prečo nová KROS Fakturácia?

Je rýchla, bezpečná a má šikovné funkcie, ktoré vám uľahčia prácu. S novou KROS Fakturáciou môžete vystavovať faktúry kedykoľvek a kdekoľvek, priamo cez webový prehliadač na počítači, tablete aj mobile. Prečítajte si ďalšie dôležité informácie o novej generácii online fakturácie.

Prečo mi prevádzate iKROS účet do KROS Fakturácie?

Pretože informačné technológie sa radikálne menia a naďalej chceme, aby ste mali aplikáciu bezpečnú, rýchlu a spoľahlivú. Pri vývoji zohľadňujeme zmeny zákonov (napríklad e-faktúra, zaokrúhľovanie cien a podobne), ako aj námety a požiadavky zákazníkov. Z technického pohľadu je prakticky nemožné nové funkcie do iKROSU zapracovať.

Kedy prebehne prevod (presun) môjho iKROS účtu?
Prevod iKROS účtu bude prebiehať v priebehu roka 2021 v niekoľkých fázach, a to podľa toho, ako budú do KROS Fakturácie pribúdať nové funkcie a vylepšenia. O prevode vás vopred budeme informovať emailom a tiež notifikáciou priamo v iKROSE.
Budem sa môcť po prevode do novej fakturácie vrátiť do starého iKROS účtu?
Áno, v obmedzenom režime. iKROS účet budete mať prístupný na čítanie, tlač, zaslanie emailu.
Čo môžem očakávať od novej KROS Fakturácie?
Podobnú funkčnosť ako v iKROSE, nový dizajn, nové funkcie. Faktúry, predfaktúry, dobropisy, upomienky, cenové ponuky môžete vystaviť hocikedy, hocikde, či už z počítača, tabletu alebo mobilu.
Prevedú sa mi do KROS Fakturácie všetky dáta?
Áno. Odporúčame však skontrolovať základné nastavenia firmy a údaje, ktoré boli v iKROSE zadané v nesprávnych formátoch – napr. IBAN, číslovanie a podobne)
Bude prihlasovanie do KROS Fakturácie rovnaké ako do iKROSU?
E-mailovú adresu pri prihlasovaní prevezme aplikácia automaticky a bude rovnaká ako ste mali v iKROSE. Heslo si kvôli bezpečnosti nastavíte pri prvom prihlásení do fakturácie.

Hotline
041/707 10 01

E-mail
fakturacia@kros.sk
KROS
O nás
Blog
Kontakty