Menu

3 jednoduché kroky, ako získať viac stavebných zákaziek

Patríte medzi profesistov, ktorým sa zákazky len tak hrnú a váš kalendár praská vo švíkoch? Gratulujeme. Vďaka dobrým referenciám máte o prácu postarané. Zväčša však získanie stavebnej zákazky nie je také jednoduché. Hlavne, ak sa uchádzate o zaujímavý projekt, na ktorý si robia zálusk aj vaši konkurenti. K ziskovej zákazke potrebujete kvalitnú cenovú ponuku a presný rozpočet. Cestou k úspechu je nová online aplikácia KROS Stavebný rozpočet pre živnostníkov i menšie firmy.

Správna voľba pre profesistov 

Či už ste elektrikár, vodár, kúrenár, klampiar alebo záhradník aj pre vás každá sekunda v práci znamená peniaze a snažíte sa čo najviac zefektívniť svoje procesy. Skúste to s aplikáciou KROS Stavebný rozpočet a otvorte si cestu k úspechu. Vyberte si zostavu ušitú pre vašu profesiu. Namixovali sme do nej taký výber položiek prác a materiálov, ktoré potrebujete pre prácu. Náklady na aplikáciu tak nezaťažia vašu peňaženku.

Presné rozpočty

Vytvárajte presné a jednoduché rozpočty. Zabudnite na kostrbaté Excely, s ktorými strácate drahocenný čas. Urobte rozpočet rýchlo online, nech ste kdekoľvek a získajte ziskové zákazky. Šetrite svoj čas a minimalizujte chyby. Spoľahnúť sa môžete na vždy aktuálne ceny prác a materiálov vďaka cenníkovej databáze.

Cenové ponuky, ktoré predávajú

Stavte na profesionálne cenové ponuky s vašim logom i zľavou a získajte viac zákaziek. S položkami na mieru pre vašu profesiu ich vytvoríte bleskurýchle. Nečakajte kým vás predbehne konkurencia a odosielajte cenové ponuky odkiaľkoľvek. Majte všetko na jednom mieste, od rozpočtu až po fakturáciu.

Neváhajte a začnite rozpočtovať efektívnejšie

Vyskúšajte si aplikáciu KROS Stavebný rozpočet na 7 dní zadarmo a presvedčte sa na vlastnej koži o jej prínosoch. Objavte, ako môže zvýšiť produktivitu vašich projektov a priviesť vaše podnikanie k úspechu. Vstúpte do novej éry stavebníctva, kde digitalizácia a efektivita idú ruka v ruke s vašim profesionálnym rastom.

Zdieľať
Súvisiace témy k článku
KROS
O nás
Blog
Kontakty